AGT’den yeni yıla yeni koleksiyonlar

AGT’den yeni yıla yeni koleksiyonlar

Ağaç ve orman ürünleri sektörünün öncü markalarından AGT, yeni yıla yeni ürettiği Supramat ve Effect Elegance koleksiyonları ile merhaba diyor.

Ulusal ve uluslararası pazarda mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine MDF, MDF-LAM, panel, profil ve parke üreterek, 5 kıtada 80’ten fazla ülkede faaliyet gösteren AGT, yeni sezonda farklı parke ve panel ürün gruplarında ilham veren iki koleksiyonu kullanıma sunuyor. “Supramat” panel serisi yaşam alanlarına yenilikçi ve zamansız ipeksi bir dokunuş kazandırırken, “Effect Elegance” parke serisi doğanın özgün detaylarını evinize taşıyor.

Yaşam Alanlarınızda Zamansız Renklere Yer Açın

Mobilya kapaklarından duvar panolarına, mobilya arkalıklarından kütüphanelere kadar her mekana özel dekorasyon çözümleri sunan AGT’nin yeni panel koleksiyonu “Supramat” 20 farklı renk seçeneği ile geliyor. İnci Beyazı, Ay Işığı, Pembe Papatya, Rustik Kırmızı, Makaron Yeşili, Buz Grisi, Londra Mavisi, Siyah İnci, Kar Beyazı, Pasifik Büyüsü gibi isimler taşıyan Supramat serisi renkleri; üstün yüzey desenleri, ipeksi dokunuşu, mat lake efekti sayesinde estetik ve zerafeti iç mekanlarınıza taşıyor. Supramat panel serisi, mat yüzeyi ile yaşam alanlarınıza sofistike bir atmosfer kazandırırken yüksek çizilme dayanımı ile de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Effect Elegance ile Evinizde Doğa Yürüyüşü

AGT’nin ilhamını yeryüzünün eşsiz güzelliklerini sunan coğrafi harikalarından alan “Effect Elegance” parke serisi, 8 farklı dekor seçeneği ile doğayı ayaklarınızın altına seriyor. “Atlas” Afrika kıtasının kuzeybatısındaki Atlas Dağları’nın benzersiz tonlarını yansıtırken, “Elbruz” buzul kayaların manzarasını dekorasyonunuzla buluşturuyor. “Logan” ile yaşam alanlarınızı gün batımının huzur veren tonlarına büründürebilir, “Nirvana” ile mistik bir atmosfere kavuşabilirsiniz. “Everest” zirvelerden gelen esintiyi, “Toros” Akdeniz’in eşsiz doğasını, “Rosso” dağlarda batan güneşin romantizmini, “Solaro” Capri’deki Monte Solaro’nun sisli sabahlarını iç mekanlarınıza taşıyor.

Patentli Uniclick kilit sistemi sayesinde oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan “Effect Elegance”, Register Emboss Sac, AC4 ve AC5 aşınma sınıfı, 15 ve 20 yıl ürün garantisi gibi kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Comments are closed.