Çin Zemin kaplama sanayi halı kaplamaya dönüyor

Çin Zemin kaplama sanayi halı kaplamaya dönüyor

21 yıllık tarihi boyunca DOMOTEX asia/CHINAFLOOR fuarı hizmet verdiği bir sürü holleriyle her zaman başarılı oldu. Fuarın önümüzdeki organizasyonu da ziyaretçilerin çok beğeneceği etkinliklerle birlikte uluslararası profesyonel kitlesi ağırlayarak unutulmaz bir deneyim sunacak.

Şarkın Hazineleri

Oryantal halılar yüksek kalite ve iyi bir üne sahiptir. Orijin ve tarih her zaman Çinli müşterilerin ilgisini çekmiştir. Önceleri bunlar daha ziyade ağırlama sanayinde ve kamu alanlarında kullanılıyordu fakat iç tasarımda büyüyen Çinli ilgisi ile tüketici ilgi alanı değişti ve artık Çin’de halı pazarı büyüyor. Çinli tüketiciler özel tasarım ve kumaşlar arıyorlar. Hindistan, Afganistan ve Nepal’den el halılarına artık Çinli tüketicilerden daha fazla talep var. Bu el halılarını B2C dünyasına tanıtmak için DOMOTEX asia/CHINAFLOOR fuarı bu defa Hol W3’ün tam merkezinde “Treasures of the Orient”, yani “Oryental Hazineler” adında 650 metrekarelik özel bir alan tahsis etti. Özel tasarımlı bu alanda Hindistan, Afganistan ve Nepal’den katılımcılar ürünlerini sunacaklar.

Orijinal Çin Halı Tasarım Şovu

Dünyanın lüks tüketiminin üçte birine sahip olan Çin pazarında Çinli müşteriler daha fazla itibar peşindeler. Bu, iç tasarım ve ev dekorasyonu dahil, bütün Çin tüketim pazarında yayılan bir trend. Artık Çinli firmalar “made in China”dan, “Çin’de tasarlanmış ve geliştirilmiştir” imajına yöneliyor zira müşterilerin Çinli markalara güveni artıyor. Bu yüzden de fuar genç Çinli tasarımcıları tanıtan ‘Orijinal Çin Halı Tasarım Şovu’nu destekliyor. Jürinin beğendiği 30 halı burada sergilenecek.

Lüks Markalı Halı Şovu

DOMOTEX asia ve Cover dergisi Lüks Markalar sergisinin dördüncüsünü yapıyorlar. Hol-W5’teki meşhur markaların ürünlerinin sergileneceği bu bölüme VIP ve özel davetli müşteriler geliyor.  Her şirket müşteri ve sektör profesyonellerini çekmek için en iyi iki ürününü sergileyecek.

Comments are closed.