Domotex bu sonbaharda Mexico City’ye gidiyor

Domotex bu sonbaharda Mexico City’ye gidiyor

Domotex Latin Amerika pazarındaki manzaralarını, en yeni şovu olan Domotex Mexico’nun 15-19 Ekim tarihlerinde Mexico City’de Latin Amerika’daki en büyük inşaat malzemeleri fuarı olan Expo CIHAC ile birlikte gerçekleştirilecek.

Hannover Fairs Mexico’dan Eugenio Carrillo, Latin Amerika pazarının özellikle olgunlaşan inşaat pazarı ile birlikte Domotex için doğru zaman olduğunu söyledi. Carrillo ayrıca, “Meksika’daki tedarikçiler ve belirleyiciler arasında bağlantı kurmak istiyoruz. Buradaki ticari ve konuttaki gayrimenkul patlaması, halı ve yer zemin kaplamaları sektörü için bir fırsat.” dedi.

Yer zemin kaplamaları için fırsat Meksika!

Pazar hakkında daha detaylı bilgi veren Carrillo, bu özel pazara hakim olan çimento, fayans ve mermer sektörünün yanı sıra profesyonel alıcılara yumuşak yüzey ve diğer tekstillerin yanı sıra parke gibi diğer sert yüzey ürünlerini belirleme fırsatı getireceğini söyledi. Carrillo, “Yeni ve yenilikçi taş ve seramik ürünlerini sergilerken, aynı Almanya’daki ürünlere odaklanacağız” dedi. “Farklı ülkelerden çok çeşitli tedarikçilerimiz olacak – katılımcıların yüzde 50’si Meksika dışından olacak. Ancak esnek olmamız ve pazarın ihtiyaçlarına ayak uydurmamız gerektiğini anlıyoruz.” dedi.

Domotex Mexico’nun hedefinin Meksika’daki döşeme endüstrisi için profesyonel bir buluşma yeri sağlamak olduğunu da söyleyen Eugenio Carrillo, “Bu, döşeme çözümlerine adanmış ilk gösteri olacak. Latin Amerika müşterisine ulaşmak için Domotex markasını bölgeye getirmek istiyoruz ve arkamızda Domotex markasıyla sıfırdan başlamıyoruz.” dedi.

Domotex Mexico’da Expo CIHAC tecrübesi

Expo CIHAC’ın 30.000’in üzerinde katılımcısını öngörmesiyle birlikte, bölgedeki en büyük inşaat malzemeleri fuarında Domotex Mexico’da bulunmasının katılımcılar için büyük fırsat olduğuna değinen Carrillo, markaların profesyonel alıcılar, geliştiriciler ve A&D topluluğunun üyeleriyle bu fuarda olumlu işbirliği yapma fırsatlarını getireceğini söyledi.

 

Comments are closed.