İplikten Kaynaklanan Tozlanma ve Tüylenmeye Son

İplikten Kaynaklanan Tozlanma ve Tüylenmeye Son

2202Royal Halı ve Pierre Cardin Halı, 2014 yılı için hazırladığı yeni ürün ve kreasyonlarında “halının ipliğinden kaynaklı tozlanmayı ve tüylenmeyi büyük oranda azaltan bir teknoloji” uygulayarak, kulvarında bir ilke imza atmayı başarıyor…

Baharı yaşadığımız bugünlerde evlerindeki havayı değiştirmeye halılardan başlamak isteyenler için Royal Halı ve Pierre Cardin Halı’nın ürünleri birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri halının ipliğinden kaynaklanan tozlanmanın ve tüylenmenin meydana gelmesidir. Royal Halı ve Pierre Cardin Halı’nın ürünleri, geliştirilen yeni teknoloji ile bu sorunu geride bırakmanızı sağlıyor. Halının kendi ipliğinden kaynaklanan tozlanmasını ve tüylenmesini en aza indirecek yeni teknoloji, özellikle titiz hanımların hayatını kolaylaştırıyor.

“SEKTÖR İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME”

Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, “Bu teknoloji sayesinde halıların kendi ipliğinden kaynaklı tozlanmasını ve tüylenmesini en aza indirmeyi başardık. Müşterilerimizin beklentilerini de böylelikle karşılamış olduk. Tozlanma ve tüylenme karşıtı bu teknolojiyi son dönem ürünlerimizin hepsinde kullanıyoruz” dedi.

Halı sektöründe AR-GE ve inovasyona yapılan yatırımlarla öne plana çıkan Royal Halı ve Pierre Cardin Halı, 2005 yılından beri sektörde 3 etkili halı anti bakteri, antimite, anti mantar, üç boyutlu halı, kişiye özel halı tasarımı imkanı veren Custom Design ve Geleneksel Ebru Sanatının halıya uygulanması gibi birçok ilki gerçekleştirmişti. Ayrıca Royal Halı ve Pierre Cardin Halı, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak 2011 yılında halıda sigorta dönemini de başlatmıştı.

YENİ SERİLERE UYGULANDI2203

Halının kendi ipliğinden kaynaklı tozlanmayı ve tüylenmeyi büyük oranda azaltan teknolojinin kullanıldığı Royal Halı’nın 3 yeni serisi arasında, Erasa, Neyir, Marea serileri, Pierre Cardin Halı’nın serisinde ise Versail, Strada, Epsilon ve Antares serileri yer alıyor.

Comments are closed.