Kompakt yaşam alanlarına uyarlanabilen ödüllü tasarım…

Kompakt yaşam alanlarına uyarlanabilen ödüllü tasarım…

dekorYeni neslin tüketim alışkanlıklarının farklı şekillenmesi ile yeniliklerin hızla değiştiği günümüzde fonksiyonellik şimdi hiç olmadığı kadar önemli…

Bu düşünceden yola çıkan Newjoy, gençlerin tüketim alışkanlıklarına paralel olarak, özgün, dinamik ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken ‘Smart’ serisini geliştirdi…  ‘Özgürce yaşa’ mottosu ile tasarlanan seri,  gençlerin yaşam alanlarını kendi hayal dünyalarına göre istedikleri gibi şekillendirmelerini sağlıyor. İnovatif ve fonksiyonel tasarımıyla İSMOB Fuarı’nda tasarım ödülü alan seri birbirinin içine giren ve ihtiyaca göre kullanıma açılan modülleriyle, zevkli bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

dekor1

Stil sahibi ve özgür gençlere ‘yenilikçi format’…

Klasik oda takımı mantığını yıkarak gençlerin ihtiyaçlarına göre geliştirilen Smart serisi, modüler yapısı ile  odanın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda ve farklı kullanım şekillerine göre tasarlanabiliyor. Sektörde bir ilk olan seri, renk, boyut, kullanım amacı ve düzenleme açısından tamamıyla gençlerin yaşam alanlarını kendi beğenilerine göre özgürce oluşturmalarına imkan sağlıyor. Farklı ihtiyaçlara uyarlanabilen fonksiyonel modülleri ile gençler, kitaplığını çalışma masasına, giysi dolabını şifonyere dönüştürebiliyor ya da odanın büyüklüğüne göre istediği modülü takıma dahil edip istediğini çıkararak yeni bir tarz yaratabiliyor.

Ranza ünitesiyle iç içe olan yatak, çalışma masası ve kapaklı şifonyer ihtiyaçlara göre kullanıma açılıyor. Gençler, kitaplığını çalışma masasına, giysi dolabını şifonyere dönüştürebiliyor ya da odanın büyüklüğüne göre istediği modülü takıma dahil edip istediğini çıkararak yeni bir tarz yaratabiliyor.

Değişen yaşam alanlarında fonksiyonel kullanımlar sunan Smart serisi, kaliteyi, konfor ve şıklığı buluşturuyor. Ranzaları birbirine bağlayan merdivenlerin aynı zamanda birer çekmece olması,  geniş saklama alanları yaratıyor. Çalışma masası altında gizli konumlandırılan yatak beklenmedik misafirler için her an hazır…

dekor2

Smart’tan 72 farklı modül ile 1000 oda…

Zevklerin hızlı değişimini göz önüne alan Newjoy, tasarımlarıyla sektörde inovasyon yaratıyor. Küçük alanlara uyarlanabilen ödüllü seri Smart, farklı modülleri birleştirebilme özelliğiyle gençlere odalarını özgürce dizayn etme fırsatı veriyor. Puzzle, City Life, Flexi, Genesis, New Tower, Comfort ve Oxford  olmak üzere 7 ana modülden oluşan seri ile 72 farklı modülde 1000’den fazla kombinasyon oluşturulabiliyor. Lacivert, lila, sarı, pembe, kırmızı, mavi ve turkuvaz olmak üzere7 farklı renk seçeneği sunan Smart ile yaşam alanlarında trendleri yakından takip etmek isteyen gençler, rengarenk odalar yaratabiliyor.

 

#Kompaktyaşam #ödüllütasarım #Newjoy #Özgürceyaşa #genç

Comments are closed.