PIERRE CARDIN HALI İLE EVİNİZ ÇİÇEK AÇSIN

PIERRE CARDIN HALI İLE EVİNİZ ÇİÇEK AÇSIN

04Her modeliyle farkını ortaya koyan Pierre Cardin Halı, bahar mevsiminin insana huzur ve mutluluk veren renklerini yaşam alanlarına taşıyor. 

Modelleriyle trendleri belirleyen Pierre Cardin Halı, her tarza uyum sağlayabilen desen ve renk seçenekleriyle yaşam alanlarını renklendirmeye devam ediyor. Pierre Cardin Halı’nın Antares ve Aspero Koleksiyonu’ndaki halılar, soğuk kış günlerinde evinizde bahar havası estiriyor.

Oya gibi işlenen çiçek desenleriyle dikkat çeken Antares Koleksiyonu, evinize samimi ve sıcak bir hava katıyor. Turuncu, sarı gibi bahar renklerinin uçuk mavi ile harmanlandığı koleksiyon, kullanıldığı mekanlara bahar mevsiminin ferahlığını getiriyor. Akrilik ve şönil iplikle üretilen modeller, bu yılın trendlerini de belirliyor.

Klasik tarza modern bir yorum getiren Aspero Koleksiyonu ise pastel tonlarıyla ön plana çıkıyor. Büyük çiçek desenleriyle tasarlanan koleksiyonda; pudra ve pembe gibi renkler tercih ediliyor. Sadeliği şıklıkla buluşturan modellerdeki renk ve desenlerin uyumu, yaşam alanlarına pozitif enerji getiriyor. Yün ve akrilik iplik kullanılarak üretilen koleksiyon, tarzıyla olduğu kadar dayanıklılığıyla da iddialı.

Pierre Cardin Halı, halının ipliğinden kaynaklanan tozlanmayı ve tüylenmeyi en aza indiren yeni teknolojisi ile özellikle titiz hanımların ve çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Dünyada bir ilk olan “SigortHalı” uygulamasıyla; halılar çıkmayan leke, yırtılma, kesilme, yanma, su baskını ve hırsızlık gibi garanti kapsamı dışında kalan ve kullanıcı hatalarını içeren durumlara karşı 1 yıllığına sigortalanıyor.

Comments are closed.