Pierre Cardin Halı Koleksiyonları Şimdi  Oval, Daire ve Kare Şeklinde

Pierre Cardin Halı Koleksiyonları Şimdi Oval, Daire ve Kare Şeklinde

ARCADIAHer modeliyle farkını ortaya koyan Pierre Cardin Halı, baharın müjdecisi renkleri oval, daire ve kare halılar ile evlere taşıyor. Pierre Cardin Halı’nın Adrasan, Albero, Altamira, Arcadia, Aspero ve Strada kolekisyonları şimdi oval, daire ve kare halılarda hayat buluyor. Modern çizgiler kadar klasik tarzda döşenmiş evler için de görsel bir şölen sunan Pierre Cardin oval, daire ve kare halılar, desen ve renklerin mükemmel uyumunu yansıtıyor.

Baharın gelişiyle birlikte bir yenilenme içine giren doğanın tüm renklerinin buluştuğu koleksiyonlar, ev dekorasyonunda hemen dikkat çekici bir tarzı ortaya koyuyor. Farklı renk kombinlerinin göze çarptığı koleksiyonlarda halıların oval, daire ve kare olması yerleştirme sorununu da ortadan kaldırıyor. Çocuk ve genç odalarında, yatak odasında ve mutfakta şıklığın temsilcisi olan Pierre Cardin oval, daire ve kare halılar akrilik ve polyester kullanılarak üretiliyor.

Pierre Cardin’in oval, daire ve kare halıları enerji dolu mekanlar hazırlamanıza da yardımcı oluyor. Oval, daire, kare Koleksiyonların bir diğer özelliği ise Tozumaz olması; halının kendi ipliğinden kaynaklanan tozuma  ve tüylenme sorununu üretim aşamasında özel bir işlemle yüzde 65 oranında azaltılıyor.

Pierre Cardin Halı, dünyada bir ilk olan “SigortHalı” uygulamasının da öncüsü. SigortHalı hizmeti çerçevesinde istenilmesi durumunda halılarınız; çıkmayan leke, yırtılma, kesilme, yanma, su baskını ve hırsızlık gibi garanti kapsamı dışında kalan ve kullanıcı hatalarını içeren durumlara karşı 2 yıllık garantinin yanı sıra, kullanıcı hatalarına karşı da 1 yıllığına sigortalanıyor. Halınız aynı ebat ve aynı desende bir yenisi ile hiçbir ücret talep edilmeden değiştiriliyor.

Comments are closed.