Pierre Cardin Halı’dan 2015 Modası

Pierre Cardin Halı’dan 2015 Modası

03Halıda modanın öncü markası olan Pierre Cardin Halı, 2015 yılının desenlerini de belirliyor. Pedina ve Suelo Koleksiyonları ile evlerin havasını değiştiren Pierre Cardin Halı, yaşam alanlarına modern bir dokunuş kazandırıyor.

Pierre Cardin Halı, yeni yıla yenilenerek girmek ve sezonun modasını takip etmek isteyenleri Pedina ve Suelo Koleksiyonları ile tanışmaya davet ediyor. 2015 yılının modası olan asimetrik desenleri yaşam alanlarına getiren koleksiyonlar, bir nakış gibi ince detaylarla işlenen birbirinden güzel tasarımlarıyla evlere pozitif enerji katmaya hazırlanıyor. Kahve ve krem tonlarının çarpıcı desenlerle harmanlandığı Pedina ve Suelo, bu sezon evlerin vazgeçilmez birer parçası oluyor.

Halı modasına yön veren Pierre Cardin, Pedina Koleksiyonu’nda tasarımın inceliği ile renklerin ahengini buluşturuyor. Pedina’nın ince ince işlenen detayları, evlerin sofistike bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Asimetrik desenlerle yaşam alanlarının havasını değiştiren Suelo ise modern evler için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Modern dekorasyonun tamamlayıcısı olan Suelo, kullanıldığı mekana hareket ve dinamizm katıyor.

Pierre Cardin’in dünyada bir ilk olan “SigortHalı” uygulamasıyla; halılar çıkmayan leke, yırtılma, kesilme, yanma, su baskını ve hırsızlık gibi garanti kapsamı dışında kalan ve kullanıcı hatalarını içeren durumlara karşı 1 yıllığına sigortalanıyor. Halının ipliğinden kaynaklanan tozlanmayı ve tüylenmeyi en aza indiren özel işlem sayesinde özellikle titiz hanımların ve çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor

Comments are closed.