Precision Türkiye ve Ortadoğu distribütörü Ateks

Precision Türkiye ve Ortadoğu distribütörü Ateks

Uzun yıllar Tufting parçaları konusunda çalışma sağlayan Precision, sektörün tecrübeli markası olan Ateks ile Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğü konusunda 6 yıldır süren çalışmalarına devam ediyor. Sektöre her geçen gün yeni ürünler kazandıran bu iki marka, ürün kalitesi ve tecrübeleri ile üretime beraber devam ediyorlar. Özellikle Tekli Kanca ve Modül Kanca, Duratex Tufting Bıçakları, Tufting iğneleri, Hassas Tamir Tabancaları, Modül Tarak, Tarak ve Tufting Aksesuarları konusunda uzmanlaşan marka, müşterilerinin talep ettiği makine, iğne ve platin parçalarını temsilcisi olduğu İsviçre, İngiltere ve Amerika’da ürettirip müşterilerine sunuyor.

Tekli kanca ve Modül kancalar

Precision marka yüksek hız çeliği, Tungsten ve modül kancaları üretilmektedir. Precision, 1977’de Amerika’da ilk Tip-Patch kanca üreticisi olmuştur. 10.000.000’dan fazla parça satışı ile ürün kalitesini kanıtlayan markanın amacı, yeni ve yenilikçi ürünlerle ilgilenen müşterilere istedikleri parçaları tedarik etmek.

Duratex Tufting bıçakları

Tufting üretiminde kullanılan farklı inceliklerde ve açılardaki bıçaklar, Precision markası altında yüksek teknolojili tesislerde üretiliyor.

Hassas Tamir tabancaları

Precision markası aynı zamanda, Tufting makinalarında üretilen halıların üretimi sırasında oluşan hataları tamir etmek için tamir tabancaları üretiyor. Tüm hav boylarına göre farklı tamir tabancası ürütmekten marka, üretilen Tufting halılara göre tamir tabancası tedarik edebilme tecrübesine sahip.

Modül tarak, tekli tarak

Tufting makinalarında kullanılan tekli modül ve özel tasarlanmış tarakları üreten Precision, bu konuda da istenilen özelliklerdeki tarak üretebilme yeteneğini kendi know-how’ı içerisinde barındırıyor. Temsilcisi olduğumuz Yangzhou Yarun Fabric ile de tufting sektöründe kullanılan birinci taban, ikinci taban, keçe ve fujinbackle de müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Comments are closed.