Tuna ev ile ihtişam detaylarda gizli…

Tuna ev ile ihtişam detaylarda gizli…

tunaevGeçmişin esintilerini günümüzün modern çizgileriyle harmanlayan Tuna Ev, Forte Kanepe Grubu’nda farklı doku ve materyalleri bir arada kullanıyor.

Kapitone uygulaması ve düz birleşimin beraber sergilenmesiyle zarif bir görünüme kavuşan kanepe grubu, özel tasarım tekerlekli ayaklarıyla mekanlara hareket katıyor.

Detaylarda gizlenen şıklığı göz alıcı tasarımla harmanlayan Tuna Ev, yeni Forte Kanepe Grubu ile zamansız şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Kaliteli mobilya üretimini tasarım ve modayla buluşturan Tuna Ev, Forte Kanepe Grubu ile salonların havasını değiştiriyor. Zarif çizgileri ve detaylardaki inceliğiyle dikkat çeken Forte, geniş oturma kısmı ve yumuşak dokusuyla rahatlığı da ön planda tutuyor.

İkili kanepe, üçlü kanepe ve berjerden oluşan Forte Kanepe Grubu’ndaki ürünler bir arada tercih edilebileceği gibi tek tek de satın alınabiliyor. Farklı doku ve materyallerin kullanıldığı Forte’de, kapitone uygulaması ve düz birleşim birlikte sergileniyor. Özel olarak seçilen tekerlekli ayak uygulaması ürünü hareketlendirirken, bu bölümde kullanılan ahşap da sıcak bir atmosfer sunuyor.

Lake ve ahşap kaplamada 15, kumaşta ise 150’nin üzerinde seçenek sunan Tuna Ev, kişiye özel mekanlar tasarlanmasına olanak tanıyor.

#Tunaev #modern #ForteKanepeGrubu #Kanepe

Comments are closed.