Viko By Panasonıc’ten Yeni Lınnera Serisi…

Viko By Panasonıc’ten Yeni Lınnera Serisi…

vikoseramikEv dekorasyonunda köşeli hatlar, daima zevkli bir görünüm ortaya çıkartıyor. Öte yandan yaşam alanlarında çok daha duru ve yalın bir atmosfer de yaratıyor.

Anahtar-priz teknolojisinde devrim yaratan tasarımlara öncülük eden VİKO by Panasonic, şimdi yeni Linnera serisi ile dekorasyonda köşeli hatları sevenlere sesleniyor.

Zarif renkler, keyif veren köşeler…

VİKO by Panasonic’in yeni Linnera serisi, belirgin köşeleriyle kendini gösteriyor. Anahtar ve prizlerde modern çizgisiyle de iddiasını ortaya koyuyor. Linnera serisinde yer alan tüm ürünler, dekorasyonda sınırları çok net çiziyor. Geniş ürün gamıyla tüm ihtiyaçları aynı seriden çözebilme imkanı sunan Linnera; kalitesi, teknolojisi ve güvenli kullanımıyla da beklentileri her noktada karşılıyor. VİKO by Panasonic’in Linnera serisi içinde yer alan elektrik anahtarları, prizler, TV, data prizleri ve aydınlatma gereksinimlerine uygun şekilde geliştirilen dimmerlerle yaşam alanları hem konfor hem de enerji tasarrufuyla buluşuyor.

Bilinenlerin dışında modern ve yeni bir form arayanların çok sevecekleri yeni Linnera serisi, krem ve beyaz renk seçenekleriyle beğeniye sunuluyor.

#Viko #LınneraSerisi #Dekorasyon

Comments are closed.