Vivense’den özel Robin&Merlin serisi

Vivense’den özel Robin&Merlin serisi

İtalyan tasarımcı Emanuele Patton ve Vivense iş birliğiyle hayata geçen koleksiyon, evinizin en temel ihtiyaçlarına en makul çözümlerle yanıt verirken, tarzınızdan ödün vermemeniz için her türlü detayı odağında tutuyor.

Modüler, hafif ve pratik tasarımlı; Robin Sofa Concept

Robin Sofa Concept, modüler formülü sayesinde yaşam alanını verimli bir şekilde değerlendirme ve ihtiyaca göre yerleştirme imkanı sunuyor. Evinizde koltuk için ayıracağınız bölümün ebatları, Robin söz konusuysa önemli değil. Modüllerin 60 cm – 180 cm arasında değişen genişliği ile dilediğiniz yere ihtiyacınıza göre şekil verebilirsiniz. Parçaları istediğiniz gibi birleştirerek ister bir koltuk takımı isterseniz de dinlenme bölümü olan bir köşeye sahip olabilirsiniz. Yapacağınız kol seçimi için de sizi özgür bırakan Robin Sofa Concept ile köşe koltuğunuzun bir tarafını kolsuz bırakarak alandan kazanabilir ya da ekstra kol alarak, ihtiyacınız olduğunda tekli modülü şık bir berjere dönüştürebilirsiniz. Seçilen farklı renklerdeki çerçeve ve minderler ile modüleri tamamlayarak tasarıma boyut kazandırabilirsiniz.

Yaşamla iç içe bir tasarım; Merlin Sofa Concept

Şehirli evlerde sadeleşen deko-senaryolarda sakinlik, konfor ve uyumun önemi yükseliyor. Merlin Sofa Concept tam olarak bu mizansenler için tasarlanmış bir koleksiyon olarak öne çıkıyor. Hiçbir abartıya ve süslemeye ihtiyacı olmadan, yalın görünümünde gizli bir ışıltı taşıyor. Yumuşak hatlarını tamamlayan ahşap retro ayaklar ve fonksiyonel sehpa modülü ise tasarımın ayrıcalıklı yönlerini oluşturuyor. Modüler karakteri sayesinde, mekana ve ihtiyaçlarınıza göre şekil verebileceğiniz Merlin Sofa Concept tekli, üçlü, köşe modülü ve dinlenme koltuğu gibi parçalardan oluşuyor. Parçaları bağımsız seçerek bir koltuk takımı yaratabilir ya da birbirine ekleyerek köşe koltuk oluşturabilirsiniz. Döşeme renginde de kararı size bırakan Merlin Sofa Concept ile sakin, pastel tonlarından oluşan kartelasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kol yerine kullanılan kitaplığı ve hem ara modül hem de köşe olarak yerleştirilebilen sehpası ile kullanım özgürlüğü sunuyor. Kapaklı tasarımı ile de kumanda, dergi, koltuk şalı gibi eşyalar için gizli depolama alanı sağlıyor. Merlin Sofa Concept sadece sizi değil, en sevdiğiniz bitkiyi, keyif kahvenizi ve kitaplarınızı da kucaklıyor.

#vivense, #robinmerlin, #tasarım, #dekorasyon

Comments are closed.