ATLAS HALI BAYİLERİ İLE “AİLE BULUŞMASI”NDA BİR ARAYA GELDİ

ATLAS HALI BAYİLERİ İLE “AİLE BULUŞMASI”NDA BİR ARAYA GELDİ

07“Hep Birlikte Bir Adım Önde” sloganı taşıyan geceye, 300’ü aşkın Atlas bayisi katıldı. Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu’nun 2014 yılı değerlendirme ve 2015 hedeflerini de paylaştığı gecenin sunuculuğunu Ece Vahapoğlu üstlendi. Sevilen stand up sanatçısı Yavuz Seçkin ve İstanbul Dance Factory’nin dans gösterisi ile renklenen gecede, Mustafa Keser ve Keser Fasıl Ekibi ile keyifli anlar yaşandı.

Atlas Halı’nın ev sahipliğinde, Sapanca’daki Güral Otel’de düzenlenen gecede, Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu yaptığı konuşmada, Atlas Halı’nın dünyada bir ilk olan nano halı ile rekor olarak kabul edilebilecek büyüme oranlarına hep birlikte ulaştıklarını aktardı. “Hep birlikte bir adım önde” diyen Dr. Meriç Bebitoğlu, nano halılar ile daha büyük başarılara imza atacaklarına olan inancını da gecede paylaştı.

Kısa sürede gelen rekor satış geliri büyüme oranları!

Bir dünya buluşu olan nano halıyı pazara ilk sundukları 2013 yılı Nisan ayı dahil, 2012-2013 yılı aralığında satış gelirlerindeki yüzde 232’lik büyüme oranının bir rekor olduğunun altını çizen Bebitoğlu, sektör için durgun sayılabilecek bir yıl olan 2014’de ise Atlas Halı’nın satış gelirleri büyüme oranın yüzde 45 olduğunu ve bunun da büyük bir başarı olduğunu vurguladı. 2014 yılı sonunda, hepsini değerli birer aile üyesi olarak gördükleri 450 bayiye ulaştıklarını aktaran Bebitoğlu, 2015 yılında bu sayıyı daha da artıracaklarını ve ülke genelinde hızla yaygınlaşmaya devam edeceklerinin bilgisini verdi. Dr. Meriç Bebitoğlu, yenilikçi anlayış taşıyan, inovasyona, Ar-Ge çalışmalarına önem veren bir marka olan Atlas Halı’nın 2015 yılında, halı tasarımı dünyasında yine büyük ve benzersiz adımlar atacağını söyledi. Bebitoğlu, renk yelpazelerini genişleteceklerini, butik tarzı boyama halılar ve mevcut koleksiyonlarını yeni desenlerle ile çok daha zenginleştireceklerini ve bu yıl ayrıca yeni seriler de sunacaklarının müjdesini verdi.

Yeni projeler yolda!

Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu, yeni nano halı çalışmaları olduğunu, Süper Nano uygulaması ile ürünün güçlendirildiğini belirtti, yeni projeler için çalışmalarının hızla sürdüğünü sözlerine ekledi. Dr. Meriç Bebitoğlu, 2015 yılında PR ve sosyal medyadaki tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra TV reklamlarını da son hızıyla sürdüreceklerini belirterek, “Binlerce evde yer alma hedefiyle Atlas nano halıyı, inovasyon ve tasarım ödüllü, sağlıklı, çevreye duyarlı koleksiyonlarımızı yoğun bir şekilde anlatmaya, tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Atlashaliciyiz.biz’de 700 ödül!

Atlas Halı bünyesinde oluşturdukları March – April 2015 • DECOR 59 Atlas Halı Satış Destek Uzmanlığı bölümü kadrosu ile; tüm bayilere satış desteği vereceklerini, sorunsuz ve hızlı, yerinde çözüm sunacaklarını aktaran Bebitoğlu, atlashaliciyiz.biz özel portalında, Atlas Halı Satış Noktası Sadakat Programı içinde, belli puanlar üzerinden satış başarısına ulaşanlara, Paris seyahati, Vespa motosiklet, Philip Full HD televizyon gibi hediyelerin de bulunduğu 700 hediye seçeneği sunarak satış motivasyonuna katkı sağladıklarını söyledi.

Atlas nano halı taklitlerine karşı hukuki savaş!

Türkiye’de 65 ilde 350 kişilik avukat kadrosuyla taklit ürünlere karşı da mücadele verdiklerini paylaşan Bebitoğlu, “Bize inanarak bizimle çalışmayı seçen, ürünlerimize yer açan bayilerimize destekleri için teşekkür ediyor, birlikte hep bir adım önde olacağımıza inanıyorum” dedi.

“Atlas Halı 2014” başarı ödülleri sahiplerine teslim edildi!

Atlas Halı’nın “Aile Buluşması” gecesinde, 2014 yılında Türkiye satış birincilerine, atlashaliciyiz.biz ve atlasbasit.com özel ödülleri, en iyi hizmet ödülleri, en iyi marka temsili, en iyi müşteri ilişkileri, en iyi nano halı tanıtımı ve en iyi tanzim teşhir ödülü gibi ödüller de tören ile sahiplerine sunuldu. Atlas Halı yetkilileri ve bayilerin karşılıklı fikir – bilgi alışverişinde de bulunduğu buluşmada, sahne alan sevilen sanatçı Yavuz Seçkin’in stand up gösterisi, katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı. İstanbul Dans Factory’nin dans performansı ile renklenen gece, Mustafa Keser’in fasıl grubuyla verdiği keyifli bir konser ile son buldu.

Comments are closed.