Dekorasyon tutkunlarına NUDE’dan öneriler

Dekorasyon tutkunlarına NUDE’dan öneriler

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, dekoratif obje ve aksesuarlardan oluşan tasarımlarıyla ev dekorasyonu tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor

Büyülü görünümüyle Mist koleksiyonu

Dış yüzeyindeki dalga efekti ile optik bir illüzyonu anımsatan Mist vazolar, renk yansımaları ile içinde bulunduğu ortama büyülü bir görünüm kazandırıyor. Tamer Nakışçı imzalı seri, üç farklı boy seçeneği ile dekorasyon tutkunları için şık bir kurtarıcı oluyor. İçinde bulunan objeye gizemli bir hava katan bu koleksiyon aynı zamanda yazın enerjisini evinize yansıtıyor.

Renklere boyut kazandıran Layers koleksiyonu

Defne Koz’un NUDE için tasarladığı Layers vazo koleksiyonu, yarı saydam formların üst üste gelmesi üzerine kurgulanmış formu ile bulunduğu ortama farklı bir boyut katıyor. Layers koleksiyonunda beyaz, gri, mavi, amber, altın ve platin renklerinde ve üç farklı formda vazo bulunuyor. Layers koleksiyonu ile siz de evinizde düzenli ve minimalist bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kıvrımlı formu ile Opti koleksiyonu

Endüstriyel tasarımcı Defne Koz, NUDE için tasarladığı koleksiyonu “Opti” ile üç farklı boyuttan oluşan vazo yelpazesi sunuyor. Dekorasyon trendlerini takip ediyor ve yaşam alanınızda uygulamayı seviyorsanız sezonun öne çıkan kıvrımlı formlarını Opti ile yakalayabilirsiniz.

Fransız beresinden ilham alan Beret koleksiyonu

Dünyaca ünlü Alman tasarımcı Sebastian Herkner’in NUDE için tasarladığı, üç boy zarif saklama kutusundan oluşan Beret koleksiyonu, Fransızların ünlü şapkası “Beret”ten ilham alıyor.

Her sezona uyum sağlayan karamel, amber, kobalt ve petrol yeşili renk alternatifiyle Beret koleksiyonu sizi büyülü bir ortama davet ediyor. Yumuşak renklere sahip alt hazneler, pirinç kapaklarla buluşarak evinizde sade ve şık bir görünüm sağlıyor.

Zıtlıkların uyumu: Blade koleksiyonu

Pentagon Design tarafından tasarlanan Blade vazo koleksiyonu, camın özelliklerine başkaldıran bir tasarım anlayışı ile yumuşaklıkla sertliği, keskinlikle zarafeti bir araya getiriyor. İlhamını sanatın soyut renklerinden alan Blade vazo koleksiyonu ile siz de evinize yalın bir şıklık kazandırabilirsiniz.

Doğadan alınan ilham ile Ecrin Koleksiyonu

Alman tasarımcı Sebastian Herkner tarafından tasarlanan NUDE Ecrin koleksiyonu, Kuzey İtalya’daki Ritten Peribacaları’ndan ilham alıyor. Kristal camdan ve el imalatı olarak üretilen üretilen saklama kutularının her biri, Ritten kaya formlarına gönderme yapan sağlam görünümlü tabanları, kıvrımlı profilleri ve renkli kapaklarıyla dikkat çekiyor. NUDE Ecrin koleksiyonunda yer alan zarif tasarımlar, her ortama cazibe katıyor.

Renkli ve eğlenceli tasarım

Kurşunsuz kristalden üretilen NUDE Mr. & Mrs. koleksiyonu, yalın formuyla şık olduğu kadar eğlenceli iki boy sürahi setinden oluşuyor. Gül kurusu, sade ve yeşil renk seçeneklerine sahip Mr. & Mrs. sürahilerin aynı zamanda bardak olarak da kullanılabilen kapaklarındaki göz kırpan ve uyuyan insan motifleri esprili ve şık bir tasarıma sahip.

Blossom ile doğaya dönüş

Erdem Akan tasarımı Blossom takı kutusu doğanın güzelliğini ve enerjisini yaşam alanınıza taşıyor. Ünlü tasarımcının NUDE için ahşap ve camı bir araya getirdiği takı kutusu Moon Ayna ile birbirini tamamlayarak evinize rustik ruhu taşıyor, şık bir kombin oluşturuyor.

 

Comments are closed.