Dolce Vita’dan yeni yatırım

Dolce Vita’dan yeni yatırım

Dolce Vita’nın İzmir’de açacağı yeni fabrikası önümüzdeki günlerde faaliyete başlayacak.

Geçtiğimiz günlerde franchising mağazalar vereceğini duyuran Dolce Vita Halı, pandemi koşullarına rağmen yatırımlarına devam ediyor. Son olarak İzmir’de Massimo markası için bir fabrika kurulacağını söyleyen Dolce Vita Halı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Taşkıran: “Dolce Vita olarak içinde bulunduğumuz pandemi döneminin sebep olduğu ekonomik krize rağmen sektör ve kullanıcıları adına yatırım çalışmalarına devam ediyoruz. Bununla alakalı İzmir–Işıkkent’te kurduğumuz fabrikayı 1 ay içerisinde açmayı planlıyoruz. Şuanda son hazırlıklar tamamlanıyor. Bunların tamamlanması ve üretim tezgahlarının bitimi ile birlikte faaliyet geçeceğiz.” dedi.

İlk franchising bayiliği verildi

Geçtiğimiz günlerde yaptıkları lansmanda halı sektöründe ilk franchising veren firma olacaklarını söyleyen Taşkıran: “Massimo markasının ilk franchising mağazası İzmir Alsancak’da kapılarını açtı. Trendlerin merkezi olan bu mağazada arzuya bağlı olarak kişiye özel halı tasarımları sergilenecek. Bunun yanında projelere profesyonel mimari destek sağlanarak stil kazandırılacak. Massimo / Alsancak mağazası, Türkiye’nin ilk kişiye özel franchising mağazası rolünü üstlenen Sadık Serhat ŞENBAŞ’a da buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.“ dedi.

İstanbul’da bir mağaza daha

İstanbul’da yeni bir mağaza daha açacak olan Dolce Vita, istanbul’da bu sayıyı 3’e çıkartacak.  Masko Mobilyacılar Sitesi’nde 600 metrekare alanda hizmet vereceklerini sözlerine ekleyen Dolce Vita Halı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Taşkıran, sözlerini şu şekilde noktaladı: “ İstanbul’da üçüncü mağazamızı açıyoruz. Burası haziran ayının sonunda faaliyete geçecek. Dolce Vita Halı / Masko Mobilyacılar Sitesi mağazasında büyük ebatlı halıların sunulmasını ile birlikte mağazanın bir katı Massimo markası ile kişiye özel halı tasarım merkezi olarak, profesyonel iç mimarların desteğini ve arzuya bağlı özel tasarımlarını sunacak.”

Comments are closed.