DOMOTEX asia/CHINAFLOOR için geri sayım başladı

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR için geri sayım başladı

Asya Pasifik kıtasının en önemli zemin kaplamaları şovu 20 – 22 Mart 2018, tarihlerinde 20. kez Şangay’da zemin kaplama sektör profesyonellerini bir araya getirecek olan Uluslararası DOMOTEX asia/CHINAFLOOR Fuarı’na her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılım bekleniyor.

%21’in Üzerinde Katılımcı Firma, Alanında Lider Dünya Markalarından Oluşuyor!
Asya Pasifik’teki en büyük zemin kaplama fuarı olma özelliğine sahip Uluslararası DOMOTEX asia/CHINAFLOOR Fuarı’na  alanında lider, dünyaca ünlü markaların katılımıyla gerek katılımcılar gerekse ziyaretçiler nezdinde yoğun ilgi her yıl artarak devam ediyor. Katılımcı firmaların,  %21’inden fazlasını alanında lider uluslararası  markaların oluşturduğu DOMOTEX asia/CHINAFLOOR Fuarı’na katılan markalardan bazıları ise şu şekilde: Dayanıklı zemin kaplama ürünlerini sergileyen Armstrong, Gerflor, KCC, KDF, LG Hausys, Nox, US FLOORS, HanWha, Tarkett, Toli, Meijer, Elegant and Kingdom, ahşap zemin kaplama ürünlerini sergileyen Alsapan, Adopen, Classen, Fransız Ahşap Derneği, Haro, Swiss Krono Group, Parador, Kaindl, Egger, Faus, Giant, Weitzer Parkett, Edelholz, Balterio, Alloc, Unilin, Homelegend, Lamett, Power Dekor, Arte Mundi, A&W ve Valinge; zemin kaplama teknolojisini sergileyen Balta, Bahariye Mensucat, Boyteks, Festival Halı, Nishaburi, Oriental Weavers, Farrahi, Shanhua, Haima, SanLi, Beaulieu, Mannington, Best Wool Carpets ve Suminoe halı sergisi ve Homag, Osmo, Dynea, Klumpp, Winters-teiger, Hawk, Banfert ve Azumi.

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR Fuarı Birbirinden Renkli Özel Etkinlik Alanları ile Dikkat Çekmeye Devam Ediyor!
20 – 22 Mart 2018 tarihleri arasında toplam 15.000 metrekareden fazla açık hava fuar alanı ile 5 salonun halı ve kilimlere, 4 salonun ahşap, laminat, mantar, bambu, diğer sert zemin kaplamaları ve FloorTech’e, 3 salonun ise ticari işletmeler, endüstriyel alanlar ve konutlara yönelik dayanıklı zemin kaplama ürünlerine ayrılan ve toplam 12 salondan oluşan Uluslararası DOMOTEX asia/CHINAFLOOR Fuarı özel alanları ile de dikkat çekiyor.

Kimler Özel Alanlardan Faydalanabiliyor?
KCA Ltd’den yeni ve umut vadeden uluslararası bir mimar olan Kostas Chatzigiannis tarafından tasarlanan ve katılımcıların en yeni ürünlerini lanse etmelerini sağlayan zemin kaplama platformu InnovAction programına katılan tüm fuar katılımcıları için Özel alanlar oluşturulacak. El halısı sektöründe bir kez daha özel ve lüks bir deneyim için ikinci kez hayata geçirilen Luxury Brands halı fuarında, tekrar katılım gösterecek el kilimi markalarının yanı sıra yeni tasarımcılar da yer alacak.

Birbirinden Renkli Etkinliklerle DOMOTEX asia/CHINAFLOOR’da Festival Havası Esecek!
2018’de DOMOTEX asia/CHINAFLOOR, Cadex konferansları ve etkinlikleri, yenilikçi malzemeler alanındaki lider global ağ tarafından gerçekleştirilecek Materia Fuarı ve Yerden Isıtma ve Hastane Mekan Tasarımı Forumu gibi çok sevilen ve güvenilen daha birçok program ve sergiyle eş zamanlı gerçekleşecek. Bunlara ek olarak Ahşap ve PVC Duvar Kaplaması sergisi ve Spor Zemin Kaplamaları Forumu’ndaki kış sporları temalı etkinlikler gibi daha birçok heyecan verici yeni lansmanlar da yer alacak.

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR ile Markanızı Dünya Devleri’nin Arasına Taşıyın!
Dünyanın en büyük zemin kaplama pazarı olan Asya-Pasifik’e erişmek ve burada iş yapmak için benzersiz bir uluslararası iş platformu sunan DOMOTEX asia/CHINAFLOOR’un bölgedeki 20. yılını kutladığı 2018 etkinliğinde, siz de geç kalmadan yerinizi ayırtın, markanızı sektör profesyonelleriyle buluşturun!

#DOMOTEX, #CHINAFLOOR, #fuar

Comments are closed.