Domotex/Asya 2018’de yeni ürünler ve özel etkinlikler

Domotex/Asya 2018’de yeni ürünler ve özel etkinlikler

Domotex Asya  Çin Zemin Fuarı yirminci yılını popüler InnovAction Zemin Kaplamaları kampanyası, Materi ve Codex adlı eğitim konferanslarıyla kutluyor.

InnovAction, zemin malzemeleri endüstrisinin gelecekteki manzarasını bugünden göstermeyi amaçlayan bir etkinlik. Bu etkinliğin mimarı Kostas Chatzigiannis, insan beyninin her gün karşılaştığı çevre içinde öne çıkan yapı ve görüntülere dikkatini yoğunlaştırdığını söylüyor. Bu anlayıştan yola çıkılan etkinlikte dikkat çelici yapılar inşa ediliyor. Fuara katılan firmalar yeni konseptlerinin tutundurulmasına destek olmak için bu düzenlemeler ilgi gösteriyor.

Yeni Pavyonlar, Yeni Ürünler

“InnovAction mimarı Kostas Chatzigiannis, “InnovAction, geleceğinin yer döşemelerinin bir enstantane resmidir ve maksadımız bunun önemini vurgulamaktır” diyor ve ekliyor “İnsan beyni doğal olarak her gün etrafımızdaki resim ve yapılara odaklanır. Bunu aklımızda tutarak yeni adetler, yenilikler yapıyoruz zira katılımcılar yeni konseptlerinin tanıtımını güçlendirmek için desteğimizi bekliyorlar.”

Etkinlik üç alanda gerçekleşiyor. Bu alanların her biri belli bir ürün grubuna odaklı. Halılar, Ahşaplar ve Esnek zeminler bunların başlıcaları. Ziyaretçiler ve katılımcılar, kendi favori malzemelerini oylama imkanı bulacaklar.

Sürekli yenilikler, ilgi çekecek, daha dayanıklı, daha esnek, daha geçirgensiz çözümlerin her gün hayata girdiği bir dünyaya hizmet eden fuarda Materia bütün bu yenilikleri bir anda görebilme fırsatı sunuyor.

Domotex Asya Çin Yer Zeminleri fuarı, Şanghaydaki Huangpu nehrinin iki yakasına bakıldığında görünen, çok katlı alışveriş merkezlerinden, açık hava pavyonlarından ve lüks apartmanlardan oluşan manzarayı inşa eden mimari uzmanlığın en iyi örneklerinin yaşandığı bir lokasyonda düzenleniyor. 2017 yılındaki fuara dört binden fazla ziyaretçi düzenlenin eğitim konferanslarına katılarak uzman mimarlar, üreticiler ve uzmanlarla görüşme fırsatı bulmuşlardı.

 

#Domotex, #Asya, #Fuar, #etkinlik

Comments are closed.