DOMOTEX Hannover: Prestij yerde!

DOMOTEX Hannover: Prestij yerde!

domotexTürkiye yabancı katılımlar içinde öncü konumunu devam ettiriyor. Hannover – DOMOTEX, zemin kaplamaları konusunda dünya pazarının tümünü yansıtmaktadır. 60 farklı ülkeden 1.400’e yakın şirket dört gün boyunca, gelecekte pazarı etkileyecek yenilikleri ve trendleri sergilemektedir.

Sadece dört gün içinde bu sektörde yer alan tüm pazar liderleri ve firmalar, Hannover’de Avrupa’dan Orta Doğu’ya, Asya’dan Amerika’ya olduğu gibi aynı zamanda Afrika’dan gelen uluslararası müşterileriyle buluşuyor. Bu yıl Innovations@ domotex adındaki yeni sergisi ile Domotex en üst seviyede inovasyon ürünleri ve özel tasarımlar için fuardan önce yaptığın tanıtımlar sayesinde maksimum teşhir imkanı sunacak. Fuarın Yönetim Kurulu Üyesi Jochen Köckler, “Domotex uluslararası ticaret topluluğu Domotex için bir çeşit kuyrukta bekliyor,” dedi ve ekledi, “Fuarın her bir ürün grubundaki pazar liderleri fuarda olacaklar. Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz hep yenilikçi insanlar ve firmalar ve fuarın uluslararası kimliği çok yüksek olacak.”

Bütün zemin kaplama dünyası bir arada

Fuar sektörle ilgili her segmenti kapsayan, iyi tasarlanmış ve sınıflandırılmış bir fuar. Tekstilden dayanıklı yer kaplamalarına, ev ve kontrat alanlarına, halı, kilim ve laminat kaplamalara, bunların uygulaması, akımı ve her türlü çözümlerine kadar fuarda sunuluyor. Son yıllarda özellikle dayanıklı yer kaplamaları daha fazla önem kazandı ve 2014 fuarında geniş ve kapsamlı bir sunumla heyecan verici tasarımlar ve malzemeler görücüye çıkacak. Fuara 80 ülkeden sektör profesyonellerinden 40 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Bu gelenlerin minimum %61’i Almanya dışından geliyor ve bu gelenlerin % 90’ı firmalarında satın almalarda söz sahibi insanlar.

Fuarda kontrat işi için yenilikçi malzemelerin çeşitli sunumlarla ön plana çıkacak olması fuarı mimarlar, iç tasarımcılar, döşeme uzmanları ve dekorasyoncular için de katılmayı bir zorunluluk hale getiriyor.

Comments are closed.