Evinizde Turuncu Bir Köşeye Yer Açmaya Hazır Mısınız?

Evinizde Turuncu Bir Köşeye Yer Açmaya Hazır Mısınız?

ider_limyraModern mobilyalarıyla evlerin çehresini güzelleştiren İder Mobilya, Limyra köşe koltuk takımıyla turuncunun en sıcak tonlarını salonunuza taşıyor.

Yastıklarında bulunan tamamlayıcı renklerle evinizde muhteşem bir uyum sağlayan Limyra koltuk, köşeli formu ve geniş oturma alanlarıyla konforlu bir duruş sergiliyor.

Turuncunun Dinamik Etkisini Evinize Taşıyor

Modern evlere tek koltuk ve ferah bir dinlenme alanı sunan İder Limyra koltuk takımı, oval kolçakları ve yumuşak sırt minderleriyle rahatlığınızı artırıyor. Limyra koltuklar, köşeli formu sayesinde de küçük yaşam alanlarında da harikalar oluşturmaya.

Turuncu rengin sıcaklığıyla evlere dinamizm kazandıran Limyra köşe koltuk takımı, kolçak kısımlarında bulunan raflı bölmesiyle de farklılık sağlıyor. Aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz ve kitap ya da dergilerinizi de koyabileceğiniz bu bölmesiyle fonksiyonelliğini sergiliyor.

Yaşam alanlarına sakin bir hava katmak ve enerjisini yansıtmak isteyenler gençler için de biçilmiş kaftan olan Limyra köşeli koltuk takımı, İder Mobilya kalitesiyle kullanıcılarına ulaşıyor. Bu benzersiz koltuk takımıyla siz de evinizde ayrıcalıklı bir mobilyaya sahip olabilir, turuncunun enerjik duruşunu evinize yansıtabilirsiniz.

Comments are closed.