Evlerde İskandinav Rüzgarları Esecek

Posted by

Dolce Vita Halı, “Tarzını seç” sloganıyla bu sezon evlerde İskandinav rüzgarları estirecek.

Dolce Vita Halı, ev dekorasyonunda yeni bir akım başlatıyor; İskandinav tarzı… 2021 yılına “tarzını seç” sloganıyla giren ve yeni ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan Dolce Vita Halı, güzellik, sadelik ve fonksiyonelliğin kombinasyonu olan İskandinav halıları ile evlere yeni bir soluk getiriyor. Genellikle soft renkler ve minimal desenler içeren İskandinav halılar, bu tarz bir ev hayali kuranların, dingin ve ferah odalara sahip olmak isteyenlerin yeni seçimi olacak.

Aynı zamanda çok yönlü tarzlara da sahip olan İskandinav halılar, her yönüyle tüm farklı dekorasyonlara uygun halılar barındırıyor.

Sadelik severler için: İskandinavv Serisi

Doğal ahşap mobilyalar ve bitkiler İskandinavv tarzını yakalamanıza yardımcı olur. Natürel dokular ve desenlerle birleşen İskandinavv serisi beyaz mobilya ve duvarlarla birleşince hayalinizin ötesinde bir dekorasyona sahip olacaksınız. Ayrıca hav ve toz çıkarmaz özelliğe sahip İskandinavv serisi evcil hayvanlarınız ve çocuklarınız için de mükemmel bir seçim olacak.

Evinizin starı: Agra Jüt El Dokuma halı

Jüt halılar şüphesiz İskandinav stilin ilk akla geleni. Sadelik ve doğal hava ile buluşan mobilyalarınız sayesinde evinizin havasını değiştirecek. Agra Jüt halılar ile doğallık ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Hemen her renge, her stile yakışan, baştan yorumlanabilecek jüt halılar, eşyalarınızı yenilediğinizde ya da bambaşka bir tarza yöneldiğinizde kendine yine yer bulabilecek. Jüt halı modellerinin doğrudan doğal bir bitkiden elde ediliyor olması, sizi bu halıların dayanıklılığı konusunda yanıltmasın. Jüt halılar oldukça dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım için son derece uygundur. Bu nedenle onlara yaşam alanlarınızın yoğun kullanılan bölgelerinde rahatlıkla yer verebilirsiniz.

Bohem tercih edenlere Mystic Serisi

İskandinav ve boho esintilerini Mystic Serimiz ile evinize taşıyoruz. Sade ve Çarpıcı uyumu yakalamak isteyenler için üretilen Mystic serisi, rengarenk odaları çok uyumlu bir şekilde hareketlendirecek. Kullanılan parlak tonlar, boho stiline enerji katarken dokulu kırlentler ve şilteler, odaya rahat bir görünüm vererek bu hissiyatı yansıtır. Boho/İskandinav stilinizin geri kalanını parlak renkler ve desenlerle dekore etmek isteyenler için ise siyah beyaz renklerdeki halılar uyum sağlayacaktır.

Rahatına düşkün olanlar için: Tokyo Serisi

Verdiği yumuşaklık hissi ile konfor alanınızı genişletecek olan Tokya Serisi, sadeliği ile hareketli mekanlarınıza yeni bir boyut kazandıracak. Hav ve “Toz Çıkartmaz” özelliği ile yüksek havlı halı sevenlerin ilk tercihi olan Tokyo Serisi, iç mekanlarınızdaki hareketliliği dengelemede size yardımcı olacak. Geriye sadece yumuşaklığın ve sadeliğin tadını çıkarmak kalacak.

our homes with our Mystic Range carpets. The Mystic series, made for those who are into simplicity accompanied by a striking harmony, will refresh the rooms in a lively way. The bright tones are used to add energy to the Bohemian style, whilst the textured pillows and mattresses reflect that feeling accordingly, giving rooms a cozy look. Black and white carpets will fit enough for those who want to decorate the rest of their Bohemian/Scandinavian style with bright colors and patterns.

For comfort seekers: Tokyo Range

The Tokyo Range will expand your comfort zone with their soft texture as well as add a new dimension to your lively spaces with their simplicity. Tokyo Series, the first choice of high fluff carpet lovers with their fluff-free as well as dust-free feature, will help you design the interior, however way you like. What is left to you is only to enjoy fluffiness and simplicity.

Comments are closed.