Fuga Mobilya Fark Atıyor

Fuga Mobilya Fark Atıyor

0961Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Fuga Mobilya, Sea yatak odası takımıyla sadeliğin asaletinden beslenen tasarım anlayışını sergiliyor. Kare bölmeli, deri yatak başlığı ve köşeli kenarlarıyla öne çıkan Sea yatak odası takımı, yere piramit gövdesiyle uzanan yatak formuyla da modern mobilya anlayışını kendi tarzıyla yeniden yorumluyor.

Köşeli Hatlar, Ahşap ve Deri Detaylarla Buluşuyor

Köşeli kenar hatlarının, ahşap gövde ve deri başlık detaylarla buluşmasını sağlayan Sea yatak odası takımı, yatak başlığına paralel olarak uzanan ışığıyla yatak odalarına aydınlık bir hava katıyor. Fuga Mobilya’nın diğer yatak odası grupları ile eşleştirilebilen Sea yataklar, estetik duruşu ve fonksiyonelliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Sea yatak odası takımında bulunan geniş gövdeli gardırop eşya yükünüzü hafifletirken, iki parça yatak başı komodinleri ise sadeliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Yaşam alanlarına ayrıcalıklı bir duruş kazandıran Sea yatak odası takımı, geniş yatak başlığı ve yatak alanıyla konforlu bir dinlenmeye imkan veriyor. Kaliteli malzemesiyle uzun süreli kullanımı mümkün kılan Sea yatak odası takımı ile siz de evinize modern ve şık bir görünüm kazandırabilir, yatak odanızı Fuga Mobilya konforuyla donatabilirsiniz.

Comments are closed.