Küberit tasarım unsurları ve pratik kuruluma odaklanıyor

Küberit tasarım unsurları ve pratik kuruluma odaklanıyor

05Zemin profilleri ve profil sistemlerinin pazardaki lider geliştiricisi Küberit, 11-14 Ocak 2014 tarihleri arasında Hannover’de düzenlenecek olan Domotex fuarında 7. Salon, B46 numaralı standında tasarım unsurları ve pratik kuruluma odaklanacak.

Küberit şirket tarihinin 151.. yılını tamamen yeniden tasarlanmış bir fuar standı ile başlatacak. Alüminyum, pirinç ve paslanmaz çelikten mamul yüksek kaliteli zemin profillerinin geliştirici ve pazar lideri, Hannover’de Küberit- Best yelpazesinin yanında diğer ürün yelpazelerine yönelik yenilikleri ve çeşit ilavelerini sunacak. Büyük ilgiden dolayı, „Design-Elements“ (Tasarım Unsurları) bu sene bir kez daha odakta olacak. Küberit İdari Müdürü Frank Sondermann yüksek kaliteli ve seçkin yeni ürün yelpazesinin yüksek potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Küberit Design-Elements (Tasarım Unsurları) yelpazesi ile bu yıl parlak Swarovski kristalleri ile süslenmiş süpürgelik, basamak profilleri, kapı tamponları benzeri göz kamaştırıcı zemin kaplama aksesuarlarını dünya genelinde sunan ilk şirket oldu. Renkli ve berrak Swarovski parçaları ile süslenmiş bu ürünler bütün profesyonel iç dekorasyonlarına sihirli bir dokunuş getiriyor. Design-Elements (Tasarım Unsurları) halihazırda bazı ihracat pazarlarında oldukça popüler fakat Almanya’da da bu ürünlere olan ilgi artıyor.

Fuar sırasında bu ürün yelpazesinin tanıtımını yapmak için yeni sunum modüllerinin sunumu gerçekleştirilecek.

Küberit, bunun yanında, zemin kaplama endüstrisinin yeni mevcut trendlerine uygun olarak halihazırda mevcut olan 13 ahşap modeline ilaveten 4 yeni ahşap tasarımı sundu. Gri meşe (H61), bej gri meşe (H62), Tigua (H63) ve krem meşe (H64) modelleri yeni ahşap tasarımları Küberit’in en yeni dijital baskı teknolojisiyle üretiliyor.

Stant da ilgi çekici sunumlar

Saat 11:00 ve 15:00’te olmak üzere günde iki kez özellikle profesyonel müteahhitler için stand oldukça ilgi çekici hale gelecek. Parke, laminat ve elastik zeminler üzerinde günde iki kez yapılan öğretici ve eğlendirici ürün sunumları sırasında profesyonel döşemeciler Küberit ürünlerinin kalitesini ve kolay uygulanabilirliğini görme imkânına sahip olacaklar. 12 Ocak Pazar günü akşamına doğru Küberit tarafından başlatılan “En İyi Küberit Zemin Profili Döşeme Uygulaması” kampanyasının ödül seremonisi gerçekleştirilecek. 17:30’ta Küberit ürünleri ile gerçekleştirilen en takdire şayan ve yenilikçi 15 zemin döşeme uygulaması sunulacak. En güzel çalışma örneklerini sergileyen profesyonel zemin döşemecilerini bir Coupé Smart 4two (Birincilik Ödülü), bir skuter, tatil çekleri, Apple iPadler ve bir Nescafé Dolce Gusto kahve makinesi benzeri birçok ilgi çekici ve değerli ödül bekliyor.

Comments are closed.