Lüks Türk mobilyası dünya ile buluşuyor

Lüks Türk mobilyası dünya ile buluşuyor

MASKO’da faaliyet gösteren Luxury Line Mobilya, kaliteli ve lüks tasarımları AB ülkeleri, ABD, Kanada, Japonya, Avustralya, Hindistan, Avusturalya, Mozambik, Brunei, Gana, İran, Katar, Azerbaycan, Nijerya ve Rusya başta olmak üzere dört kıtadan 80’in üzerinde ülkeyle buluşturdu. Yıl sonuna kadar ulaştığı ülke sayısını 100’e çıkarmayı hedefleyen firma, fiziksel mağazacılığın yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça yayınlanan online mağazası aracılığıyla dünyanın her yerinden sipariş almaya devam ediyor.

Luxury Line Mobilya, koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik tasarımların el işçiliğiyle harmanlandığı lüks modellere yer veriyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde üretimi gerçekleştirilen yerli lüks tasarımları, dünya ile buluşturan markanın 2021 – 2022 koleksiyonunda; ahşabın metal detaylarla birlikte kullanıldığı yatak odası modelleri, sarayların ihtişamını evlere taşıyan yemek odası takımları ve oturma grupları ile geçmişin estetik değerlerini bugünün modern yaşamıyla harmanlayan köşe takımları yer alıyor. Tabandan tavana yaşam alanlarının tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına tek adresten çözüm olabilen firma, ana mobilya gruplarının yanı sıra bahçe ve balkonlara özel birbirinden şık dış mekan mobilyası takımlarıyla da dikkat çekiyor.

Ürün ve hizmetleri hakkında bilgi veren Luxury Line Mobilya sahibi Ahmet Ekmen, hedeflerinin, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle üretilen özgün Türk tasarımlarını dünyanın her noktasına ulaştırmak olduğunu söyledi. Ekmen; “Ürünlerimizin ana temasını klasik tasarımlar oluşturuyor. Yemek odası, yatak odası ve oturma odası gibi ana mobilya takımlarında lüks klasik tarzda zengin bir ürün gamına sahibiz. Müşterilerimiz, hayallerini gerçeğe dönüştürebilme gücümüze inanıyor ve Luxury Line Mobilya markasını tercih ediyor. Dilerlerse var olan koleksiyonlarımız arasından beğendikleri ürünleri sipariş edebildikleri gibi, hayallerindeki tasarımı da bizimle hayata geçirebilme şansına sahipler. Gerçekten özgün, kişiye özel ve butik bir hizmet sunuyoruz. Bunu sadece Türkiye’deki müşterilerimiz için değil okyanus ötesinden gelen siparişlerde dahi sorunsuzca gerçekleştirebiliyoruz. Luxury Line Mobilya olarak müşterilerimize erişilebilir lüksü vaad ediyoruz” dedi.

Ev mobilyasının yanı sıra uzman mimari ekibiyle hastane, otel, rezidans, ofis gibi mekanlar için kurumsal çözümler de sunan Luxury Line Mobilya, güçlü altyapısı sayesinde dünyanın her noktasına hizmet verebiliyor.

Comments are closed.