Pierre Cardin Halı Çiniyi Evinize Taşıyor

Pierre Cardin Halı Çiniyi Evinize Taşıyor

nnnnHer modeliyle fark yaratan Pierre Cardin Halı, geleneksel çini desenleriyle bezediği Viento koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Modern, klasik ve romantik modelleriyle geniş ürün yelpazesine sahip olan Pierre Cardin Halı’nın Viento koleksiyonundaki halılar birbirinden güzel ve eşsiz desenleriyle evlerinizi harekete geçirmeye hazırlanıyor. Pierre Cardin Halı’nın yeni koleksiyonlarından biri olan Viento, geleneksel çini desenlerinde ilham alınarak tasarlanıyor. Birbirinden renkli ve benzersiz desenlerin yer aldığı koleksiyon, evinizi çini sanatıyla buluşturuyor.

Osmanlı tarihinden günümüze kalan en özel ve nadide miraslardan biri olan çini sanatı, Viento koleksiyonunda yeniden yorumlanarak, yaşam alanlarınıza farklı bir hava katıyor. Pierre Cardin Halı, cami, köşk, saray, çeşme, türbe ve benzeri yapıların iç ve dış süslemelerinde kullanılan geleneksel Türk sanatlarından olan çiniyi şimdi evinize taşıyor. Sağlık kuruluşundan onaylı 3 etkili antibakteriyel halı üreten Pierre Cardin Halı, dünyada bir ilk olan “Sigorthalı” uygulamasının da öncüsü. Pierre Cardin Halı, garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarını içeren; çıkmayan leke, yırtılma, kesilme, yanma, su baskını ve hırsızlığa karşı halılarını 1 yıllığına sigortalıyor. Halınız aynı ebat ve aynı desende bir yenisi ile anında ve hiçbir ücret talep edilmeden değiştiriliyor.

Comments are closed.