Royal Halı 2022 vizyonunu belirledi

Posted by

Türkiye’nin lider halı üreticisi gruplarından biri olan Royal Halı A.Ş.  bünyesinde bulundurduğu tüm markalarıyla birlikte bugün 28 ülkeye halı ihracatı gerçekleştirerek her geçen gün yükselen kapasitesi ile sektöründe ön sıralarda yer alıyor.

Royal Halı, yenilikçi yapısı, Ar-Ge`ye yaptığı yatırımlar, ilham veren çalışmalar, genç ve dinamik kadrosuyla Türkiye’de halı sektöründe büyük bir atılımın öncülüğünü yapıyor. Türkiye genelinde 500’ü aşkın showroom ve satış noktası ile ülkenin en geniş bayi ağına sahip olma unvanını da taşıyan Royal Halı, bu günlerde 2022 koleksiyonları için yoğun mesai harcıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tasarladığı modeller, kullandığı çizgiler ve çağı yakalayan halı ve desen tasarımları ile yine sektöründe yön verici bir rol almaya hazırlandıklarını aktaran Royal Halı A.Ş. Genel Müdürü Tansel Tula, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Royal Halı için yeni hazırladığımız koleksiyonlarımızda doğanın yeniden uyandığı dönemdeki renklerden rahatlatıcı etki veren mavi tonlara, ilhamın doruklara çıktığı pastel renklerden gökyüzünün tüm tonlarına varana kadar tüm renk skalasını tasarımlarda harika bir uyum içinde kullanıyoruz.”

Daha dingin ürünler

Yeni halı modelleri ve özelliklerinden bahseden Tula: “Bu şekilde mekanlarda dinlendirici, sakinleştirici, enerji ve huzur veren atmosferler oluşturmayı hedeflerken tasarımlarımızı amorf formlar,  soyut desenler,  geometrik ve etnik formları kullanarak, bir sanat eseri gibi algıları üzerine çeken halı modellerinden oluşturmayı hedefliyoruz. Marka olmanın gerekliliği olarak sektöründe inovasyon çalışmalarına büyük önem veren Royal Halı’da, uzman Ar-Ge ve tasarım ekibi ile gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki mekânsal moda yönelimlerinin nabzını tutarak üretimini renklendiriyoruz” dedi.

2021’de 28 ülkeye ihracat

İhracat ve marka çalışmaları hakkında da bilgi veren Royal Halı A.Ş. Genel Müdürü Tansel Tula, sözlerini şu şekilde noktaladı: “Türkiye pazarının yanı sıra dünya pazarında, Orta Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, ABD, Suudi Arabistan, Çin, Fas, Türkmenistan, Romanya gibi dünyanın farklı noktalarında 28 ülkeye ihracat yapan Royal Halı, bu sayıya her geçen gün yeni ihracat pazarlarını ekliyor. Markalaşmanın devam etmesi için yeni reklam çalışmalarıyla yeni sezona güçlü bir giriş yapmayı hedefliyoruz. Royal Halı, halının geleceğine yönelik yaptığı çalışmalar, sektörüne yön veren güçlü ve yenilikçi yapısı ile ‘Bir Dünya Markası’ hedefine doğru hızla ilerliyor.”

 

Comments are closed.