Royal Halı koleksiyonları mekanlara yenilik katıyor

Royal Halı koleksiyonları mekanlara yenilik katıyor

Yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenlerin öncelikli tercihi Royal Halı, yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Royal Halı’nın Elite, Nova ve Mystic modelleri, dekorasyonlarında yenilik arayanları bekliyor.

Doğallık, güzellik ve özgürlük duygusu ile tasarlanan Royal Halı’nın 2022 yılı koleksiyonları, yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenlere bol çeşit seçeneği sunuyor. Royal Halı modellerinde kullanılan trend renk ve desenler ise ev ve ofisini yenilemek isteyenlerin beğenisine hitap ediyor.

Elite, Nova ve Mystic ile büyülü atmosfer

İç mekan dekorasyonlarının olmazsa olmazı olan halı tercihi, zengin Royal Halı koleksiyonları sayesinde anlam buluyor. Ev ve ofisine yenilik getirmek ve şıklık katmak isteyenlerin yüzü, duyguları canlandıran Royal Halı’nın bol seçenekli modelleri ile gülüyor. Royal Halı’nın 2022 koleksiyonun iddialı ürünlerinden Nova, yenilikçi desenleri ile mekanlara gençlik ve tazelik havası getirirken, ortama zindelik ve enerji katıyor. Özgünlük ve şıklıktan taviz vermeyenlerin imdadına ise Royal Halı koleksiyonun en özel modeli Elite yetişiyor. Ayrıcalığı, farklılığı hissetmek isteyenler Elite ile kendilerini büyülü bir atmosferde hissediyor. Yeşilin tonlarıyla baharı çağrıştıran Mystic’i tercih edenler ise doğanın uyanışını evlerine davet ediyor.

En geniş bayi ağına sahip marka Royal Halı

2022 yılına 12 koleksiyon ile giren Royal Halı, diğer markaları Atlas Halı, Pierre Cardin Halı ve Studio ile sektöründe Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip firma ünvanını elinde bulunduruyor. Royal Halı modelleri, ülke geneline yayılan 500’e yakın showroom ve satış noktasında halı severlerin beğenisine sunuluyor. Türk müziğinin ünlü yorumcusu Ebru Yaşar’ın marka yüzü olduğu Royal Halı’nın dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan hizmeti SigortHalı ise tüketici dostu bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Comments are closed.