Royal, Pierre Cardin ve Atlas Halı’dan 2020 yılına damga vuran koleksiyonlar…

Royal, Pierre Cardin ve Atlas Halı’dan 2020 yılına damga vuran koleksiyonlar…

Siyahın asaleti; Nero

Siyahın asaletini dokusunda ve desenlerinde barındıran yeni Royal Halı Nero koleksiyonu, evlerde hoş bir iz bırakıyor. Doğal iplik ve akrilik kullanılarak üretilen Nero koleksiyonu, şıklığı ve konforu bir arada sunuyor. On iki farklı desenden oluşan Nero koleksiyonu siyah ve kahverengi renk gruplarından oluşuyor. Zamansızlık hissi veren klasik ve modern desenlerden oluşan Nero koleksiyonu adeta mekanları enerjisi ile dolduruyor. Royal Halı 2020 yeni koleksiyonları arasında; benzersiz motifleriyle Picasso ve tarihi ruhunu tasarımlarına yansıtan Pera yer alıyor. Sade ve şık desenleriyle Lootus, mekanlara huzur veren renk ve desenleriyle Ege ve sıra dışı desenleriyle uzun yıllar mekanların vazgeçilmezi olacak olan Çınar, Royal Halı’nın yenilenen koleksiyonları arasında.

Son zamanların en çok tercih edilen koleksiyonu “Monet “

Dünyanın en lüks ve zarif markalarından Pierre Cardin Halı, Monet koleksiyonuyla bu yılda adından sıkça söz ettirdi. 2019 yılında beğeniye sunulan Monet koleksiyonu, halı sektöründe en çok tercih edilen koleksiyonlardan biri oldu. Doğal iplikten üretilen Monet, yumuşacık dokusuyla sade ama bir o kadarda göz alıcı renk ve desenleriyle mekanlara şıklık katıyor. Çok beğenilen ve sevilen Monet koleksiyonuna 2020 yılında 9 farklı renk ve desen daha eklendi. 7 farklı desenin 21 farklı renk kombinasyonuyla tasarlanan Monet, klasik ve modern tarzıyla her mekana uyum sağlıyor. Pierre Cardin markasının ambleminden oluşan gold, siyah ve beyaz renkteki bordürleriyle oluşturulan Monet, oval ve daire kesimde ki seçenekleri ile farklı alanlara da hitap eden bir koleksiyon.

Pierre Cardin Halı’nın yeni sezon koleksiyonları arasında mermer dokusunun halıya kusursuz şekilde işlenmesiyle oluşan Gaudi ve Anadolu’nun eşsiz izlerini desenlerinde taşıyan Orient de bulunuyor. Farklı efektlerin göz alıcı renklerle buluştuğu Ambiente koleksiyonu, el halısı kadar ince ve yumuşak yapısıyla Magnifique ve klasik ve modern desenleriyle yenilenen Otantik koleksiyonları Pierre Cardin Halı’nın yenilenen koleksiyonlarından.

Atlas’tan rahat ve modern Tera koleksiyonu

Atlas Halı’nın 2020 yılında çıkardığı bej rengi üzerine mavi, sarı, fuşya, kahve ve kiremit renk efektlerinin kullanılarak hazırlandığı Tera koleksiyonu, yaşam alanlarınıza adeta rahatlık ve özgürlük sunuyor. Akrilik iplikten üretilen ve 21 farklı renk ve desenin kombinasyonundan oluşan Tera, düz ve sade tasarımları ile modern mekanlara hitap ediyor. Bej, krem, kahve mobilyalarla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz Tera koleksiyonu, yenilenen trendleri Atlas Halı farkıyla mekanlara sunuyor.

Atlas Halı’nın 2020 koleksiyonları arasında;  doğal tonları ve geçmişten günümüze harmanlanan desenleriyle Mood, doğal iplikle üretilen yumuşak dokusuyla Motto, ihtişamlı desenleriyle Girit ve soft renklerin klasik desenlerle kusursuz şekilde buluştuğu Veranda koleksiyonları bulunuyor.

Comments are closed.