Swan Koltuk Takımına German Design Award

Swan Koltuk Takımına German Design Award

Enza Home’un özgün stiliyle dikkat çeken yeni koltuk takımı Swan, dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olan German Design Award 2023’te mobilya kategorisinde “Special” ödülünün sahibi oldu.

Alman marka ve tasarım otoritesi Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen ve dünyanın en seçkin tasarım ödüllerinden biri olan German Design Awards 2023’ün (Alman Tasarım Ödülleri) kazananları açıklandı. Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar Enza Home “Mobilya” kategorisinde “Special” ödülüne layık görüldü.

Zamansız bir tasarıma sahip olan Swan Koltuk Takımı, adı gibi yalın, saf ve akışkan bir ifadeden besleniyor. Swan’ın kuvvetli tasarım dilindeki dingin yapı, konfor anlamında da aynı hissi sağlıyor. Açılı kol yapısı, dinlenme esnasında konforu sağlamak için başa destek verirken, kol ve sırt kısmındaki yükseklik ise rahatlığı artırıyor. Swan’ın duru ve net duruşu destekleyen yüksek ayakları ise tasarıma zarafet katıyor. 3’lü, 2,5’lu ve berjer olmak üzere 3 modülden oluşan Swan Koltuk Takımı, buklet kumaş uygulaması ve şık metal ayak tasarımıyla göz alıyor.

 

 

Comments are closed.