Themore Concept 2023’e Luke ile Giriyor

Themore Concept 2023’e Luke ile Giriyor

Themore Concept’in Luke Mutfak Modeli, ilhamını yeni yıldan alıyor.

Yeni yıl, her zaman hayalini kurduğunuz mutfağı gerçeğe dönüştürmek için yepyeni fikirlerle geliyor. Mutfak tezgahlarından, depolama alanınıza kadar bir mutfaktan daha fazlasını sunan Themore Concept, Luke Mutfak Modeli ile hayalinizdeki dekorasyonu gerçeğe dönüştürerek tüm ihtiyaçlarınızı estetik bir dokunuşla tamamlıyor. Bir mutfağın yeniden tasarımı söz konusu olduğunda, neyin trend olduğu meselesi önem kazanıyor. Yeni bir yıla girerken; tazelenmek, istediği renkleri ve dokuları evine misafir etmek isteyenler konforlu, estetik tasarımlar arıyor. Themore Concept, lake boyalı, zarif kapak çerçeveleri ile sofistik bir tasarıma ve 22 milimetre kapak kalınlığına sahip Luke Mutfak Modeli ile hem güncel trendleri yakalıyor, hem de kişisel alanlar ortaya çıkmasına olanak sağlıyor.

Geleneksel ve modern görünümü harmanlıyor

Themore Concept’in Luke Mutfak Modeli; yalın ve sade bir görünümün yanında zamansız bir şıklık isteyenler için ideal bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Luke ve Luke Wood olmak üzere iki modelden oluşan seri, ahşap görüntüsü ve düz renk seçeneğiyle dekorasyonda yeni nesil bir görünüm ortaya çıkartıyor. Ahşabın düz renklerle ahenkli uyumu, geleneksel ve modern görünümü harmanlayarak özgün bir stil sunuyor.

Açık ve kapalı raf sistemleriyle, mutfaklardaki depolama alanları için de kullanışlı ve çok yönlü bir tasarım olarak öne çıkan Luke, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Her zevke uygun renk ve tasarımlarıyla hayal ettiğinizden daha fazlasını sunan Themore Concept’in yeni tasarımlarında klasik renklerin yanında; fümeden gece mavisine, kaşmirden sıcak antrasite kadar geniş bir skalada, yeni nesil renkler de yer alıyor.

 

Comments are closed.