52. CIFF Shanghai tüm ev mobilyası ve dekorasyon endüstrisi zincirini başarıyla temsil etti

Posted by

5-9 Eylül 2023 tarihlerinde Şangay’da yapılan ve Çin’de uluslararası mobilya ve mefruşat alımlarının ilk adresi olan CIFF, Çin Uluslararası Mobilya Fuarı, ev mobilyalarının ve ev tefrişatının tüm segmentlerini kapsadı.

CIFF, her mart ayında Guangzhou’da ve her eylül ayında Şangay’da gerçekleşen saygın bir dünya markası. Bu Eylül ayında da CIFF büyük bir ziyaretçi akınına ve sergilenen çok çeşitli yenilikçi ürünlere sahne oldu. Fuar, uyku mobilyaları, kanepe ve oturma ve yemek mobilyaları, ofis ve ticari mobilyalar ve otel mobilyaları, mobilya üretim ekipmanları, aksesuarlar ve ev tekstili, dış mekan mobilyaları dahil olmak üzere tasarım ev mobilyaları ve uluslararası ev mobilyaları ile her türlü ev mobilyalarının tüm endüstri zincirini kapsayan bütün sergi kategorilerine sahipti.

8 yılı aşkın bir süredir gelişmekte olan Çin Uluslararası Mobilya Fuarı Şangay (CIFF-ŞANGAY), her zaman birinci öncelik olarak kaliteli iç pazarı kazanma ilkesine bağlı kalmış, enerji desteği için sergi ve mağazaları entegre etmiş ve birbirlerinin ışıltısını artırmak için en iyi tasarım markalarını ve sektör lideri markaları bir araya getirmiş bir etkinlik. CIFF Şangay’ın bu yılki organizasyonu hem ziyaretçiler hem de katılımcılar açısından sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü. Salonların her köşesinin çekici sergilerle tasarlandığını ve ilgili profesyonellerin bunlarla çok meşgul olduğunu gördük.

Dünyanın önde gelen profesyonel ev mobilyası fuarı olan CIFF Shanghai, aynı dönemde CIFF Shanghai Equipment Exhibition, CIFF Commercial Office Space Exhibition, CIFF Trend Life Aesthetics Exhibition ve CIFF Urban Outdoor Exhibition ile birlikte düzenlendi ve her etkinlikte 1.500’den fazla marka ve yaklaşık 150.000 ziyaretçi çekmiştir. Fuar, 365 gün boyunca tüm kanallardan pazarlama yapmaya ve kazan-kazan şeklinde çeşitlendirilmiş bir ev mobilyası ekosistemi oluşturmaya kararlı. Çin Uluslararası Mobilya Fuarı Şangay, Çin’de orijinal ev tasarımı için yeni bir tarz, ticari tasarım marka tanıtımı ve dağıtımı için ana konum oluşturmak ve Çin’de ev mobilyası ticari tasarımının önde gelen fuarı olmak için büyük çabalarla bir dizayn salonu inşa etti. Dünyanın en iyi tasarım markaları yeni ürünleriyle boy gösterdi ve sektör için yeni bir ev mobilyası tasarımı tarzı sundu.

Ev mobilyası ürünlerinin özelliklerini hedefleyen fuar, üst düzey tasarım profesyonellerini doğru bir şekilde çekmek için 100.000’den fazla yerli tasarımcıdan oluşan bir veri tabanı ile ürün tasarımcıları, iç mimarlar, çağdaş tasarımcılar ve sınır ötesi tasarımcılar gibi kaynakları bir araya getirdi. Aynı zamanda, ev mobilyası endüstrisinin yüksek kaliteli gelişimini güçlendiren bir dizi tasarım etkinliği ve özel sergi düzenlenmiştir.

 

Uluslararasılaşma, küreselleşme ve çok kanallı tanıtım ve davet yoluyla, kaynakları ve kanalları derinlemesine entegre ederek, küresel ev mobilyası profesyonel medyasını bir araya getirerek ve uluslararası bir ekonomik ve ticari işbirliği platformu oluşturarak; denizaşırı pazarları keşfetmek isteyen dış ticaret işletmelerinin ve markalarının ihtiyaçlarına yanıt olarak, dünyanın her yerinden profesyonel alıcıları çekmek için önceden denizaşırı alıcılardan oluşan bir kaynak havuzu oluşturmak; iş işbirliğini kolaylaştırmak için sıcak ve uygun özel hizmetler sunarak uluslararası alıcıları çekmek için elinden geleni yaptı ve bütün bu hedefleri gerçekleştirmeyi başardı.

Comments are closed.