Aşkla tasarlandı.. aşkla dokundu..

Aşkla tasarlandı.. aşkla dokundu..

Geçtiğimiz Nisan ayında bayilerine özel bir lansmanla 2021 koleksiyonlarını tanıtan Royal Halı, yeni koleksiyonlarını temmuz ayında tüm showroom ve satış noktalarında müşterilerinin beğenisine sunacak.

2021 yılına özel üç farklı tarzda koleksiyon hazırlayan marka koleksiyonlarını zamansız, dingin ve doğal olarak tanımlıyor. Royal Halı’nın yeni koleksiyonları hakkında detaylı bilgiler veren Royal Halı Genel Müdürü Tansel Tula: “Bu yıl koleksiyonlarımızda kaliteyi ve doğallığı bir arada sunmak istedik. Bu anlayışla hazırladığımız koleksiyonlarımızı ipliğinden, rengine, dokusundan, tasarımına kadar büyük bir incelikle ve titizlikle oluşturduk. Çünkü kurulduğumuz günden beri kalite anlayışımızdan vazgeçmeden halı modasında kendini tekrar etmeyen ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp analiz eden öncü bir markayız.” dedi.

Sizlere 2021 Koleksiyonlarımızdan bahsetmek istiyorum;  Viskon iplikle üretilen Roma koleksiyonu doğal yapısı ve yumuşak dokusu ile el halısını aratmayacak nitelikte bir koleksiyon. Gri ve mavinin tonlarından oluşan Roma koleksiyonu klasik ve modern olmak üzere 6 desen, 12 farklı renk varyantından oluşuyor. Klasik ve modern mobilyalarla kusursuz şekilde kombinlenebiliyor ve mekanlarda zamansızlık hissini yaratıyor. Özellikle klasik desenlerin kendi içerisinde yarattığı özel bir tarzı var. Tıpkı ismi olan Roma gibi zamansız ve asla ruhunu kaybetmeyecek bir koleksiyon.

Yılın renkleri Babil koleksiyonunda

6 farklı desen ve 12 farklı renkten oluşan Babil koleksiyonu hakkında da detaylı bilgi veren Tula: “Koleksiyonu yılın rengi olan klasik mavi, derin lacivert, parlak turuncu ile zıtlık oluşturulmuş renkleri kahverengi toprak tonları ile soğuk gümüş renkleri tamamlıyor. Daha çok ahşabın olduğu iç mekanlara eşsiz tarzıyla sakinlik ve dinginlik katacak olan koleksiyon ilhamını modern şehir yaşamının kendi içerisindeki sakinliğinden alıyor. Geometrik etnik motifler koleksiyonun ortak dilini oluşturuyor. Doğadan ilham alan Venedik koleksiyonunda botanik renkler, orman renkleri, yeşil, güneşi anımsatan parlak sarı kullanıldı. Geleneksel motifler ve sade şekiller kullanılarak tasarlanan koleksiyonda renkler ve şekiller aynı anda ön plana çıkıyor. Venedik koleksiyona 6 farklı desen ve 12 farklı renk grubundan oluşuyor.

Royal Halı’nın 2021 koleksiyonlarıyla bu yıl da halı modasında adından sıkça söz edileceğini belirten Tula, yeni koleksiyonlarının belirli bir kalite anlayışına sahip, özenle hazırlanan ve her mekana eşlik edeceğinin altını çizdi.

Comments are closed.