CIFF Guangzhou 2024 – Oturma ve yemek odası mobilya endüstrisi için yeni konsept, yeni düzen ve daha büyük alan

Posted by

53’üncü CIFF Guangzhou’nun ilk aşaması 18-21 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuar ev mobilyalarına adanacak ve üç ana bölüme ayrılacak: Ev Mobilyaları, Ev Dekorasyonu ve Ev Tekstili ve Dış Mekan Mobilyaları, Güneşlik ve Eğlence.

Ev Mobilyaları bölümü, tek başına bu ürün sektörüne adanmış dünyanın en büyük ticaret fuarını oluşturacak bir teklifle Oturma ve Yemek Odası Mobilyalarına büyük önem verecek.

Aralarında Hobang, Senchuan, J&C, Grand Modern, Levia, Artsymen, Rudi, Bilaodian, DHF ve daha fazlasının bulunduğu 600’den fazla katılımcı, fuar konseptinin yeniden düzenlenmesi ve genel sergi düzeninin yeniden organize edilmesinin ardından bu yıl Kanton Fuar Kompleksi C Alanı ve PWTC Expo E Alanı’ndaki yeni yerinde en az 14 salon ve 150.000 metrekarelik sergi alanını işgal edecek.

Bu bölüm özellikle uluslararası alıcıların ve büyük sözleşmeli projeler için satın alma müdürlerinin yanı sıra yemek masaları ve sandalyelerden büfe ve taburelere, sehpalar, TV sehpaları, koltuklar ve daha fazlasına kadar yemek ve oturma odalarının döşenmesine yönelik eksiksiz bir ürün yelpazesi ve her türlü ‘tek noktadan alışveriş’ çözümü bulacak olan iç mimarların taleplerini karşılamaya odaklanacaktır.

Uluslararası şirketler de ihtiyaç duydukları tüm OEM/ODM hizmetlerinin yanı sıra üretim ve satış ortaklıkları kurma fırsatlarını burada bulabilecekler.

 

 

 

 

 

 

 

C Bölgesindeki sekiz holün sektörleri:

Modern Mobilya (14.1 ve 15.1),

Oturma Odası Mobilyaları (14,2),

Oturma Odası Tasarımı (15.2),

Oturma Odası Alanı (16,2),

Oturma Odası/Modern Mobilya (14.3-16.3).

E Alanındaki altı hol Yemek Odası Tasarımı (E1), Yemek Alanı (E2) ve Yemek Mobilyalarına (E3-E6) ayrılacak.

CE Alanı Gezinti Yolu, uluslararası alıcıların Buyer Bar’da serinletici içeceklerin ve toplantı ve görüşmeler için ek alanın keyfini çıkarabilecekleri bir güzergah.

Comments are closed.