CIFF – Şangay, 4 günlük bir etkinlikten de öte!

Posted by

Yurt içinde ve yurt dışında büyük bir üne sahip olan 44. China International Furniture Fair (CIFF), 7-10 Eylül 2019 tarihlerinde Şangay’da Hongqiao’da bulunan National Exhibition & Convention Center’de yapıldı. “Küresel Yaşam İçin Bir Paradigma” teması ile yapılan efsanevi etkinlik 1.500’den fazla katılımcı ve binlerce meşhur markayı ağırladı. Fuarda Türkiye göze çarpan milli katılımcılar arasında olup geniş bir ürün gamı sergiledi.

Çin’in “Tasarım” gücünü daha cazibeli ve daha güvenilir yapma konusunu kendine ideal ve hedef etmiş olan CIFF her zaman bu konuda ısrarlı olmaya devam ediyor. Bu yıl da bu iddiasını daha güçlendirmek için 4.1 holünü “Çağdaş Tasarım Holü” yaparak birçok ünlü markayı bu alanda topladı ve bu konuda EAST Design Show ile Design Dream Show (DDS) etkinlikleri ile güç birliği yaparak Çin tasarım trendlerine yön verdi. Bu alanda Camerich ve HC28 gibi önde gelen isimlerin 1000 metrekareden daha büyük alanda şov yapmaları dikkat çekti. Onların yanısıra birçok meşhur tasarım stüdyoları da son ürünleri ile görücüye çıktılar. Mobilya ve iç dekorasyon alanında çok büyük bir ürün yelpazesiyle bu yılki şovunu yapan CIFF’e adeta alıcı akını gözlendi.

1998 yılında kurulan CIFF bugüne kadar 44 etkinliği büyük bir başarıyla gerçekleştirdi. 2015 yılından itibaren fuar Mart aylarında Guangzhou şehrinde, Eylül ayında da Şangay’da yapılıyor. CIFF fuarı ev mobilyası, ofis mobilyası, ev dekoru, ev tekstili, dış mekan ve eğlence mekan dekorasyonları, ticari mobilya, yan sanayi gibi mobilya ve iç dekorasyonun bütün kollarını kapsıyor.

Comments are closed.