CIFF Shanghai, mobilya endüstrisinde uluslararası ticareti tetiklemeye hazır

Posted by

5-8 Eylül 2023 tarihleri arasında 52. CIFF Şangay fuarı, dünya pazarlarındaki büyük değişikliklere ve yeni zorluklara yanıt olarak etkili iş çözümleri sunarak mobilya endüstrisindeki tüm Çinli ve uluslararası oyuncuları ağırlayacak.

CIFF (China International Furniture Fair – Çin Uluslararası Mobilya Fuarı), dünyanın en büyük mobilya fuarı olup art arda 51 kez düzenlendi. CIFF, 2015’ten bu yana Mart ayında Guangzhou Pazhou’da ve Eylül ayında Şangay Hongqiao’da gerçekleştirilmektedir.

Sekiz yıllık sürekli gelişimin ardından CIFF Shanghai, uluslararası iş birliğini geliştirirken üst düzey iç pazara odaklanıyor ve endüstri lideri markaların fuardaki varlığını Çin ve uluslararası pazarlardaki en önemli dağıtım kanallarıyla etkili bir şekilde ilişkilendiriyor.

52. CIFF Şanghay, CIFF’e dahil olan 100 binden fazla ürün tasarımcısı, iç mimar ve tasarım profesyoneline adanmış etkinliklerin ve hizmetlerin yanı sıra en iyi markaların ve özel sergilerin yer aldığı iki holün ayrıldığı yenilikçilik ve orijinal tasarımın değerine sıkı sıkıya odaklanıyor.

CIFF Şanghay, Çin pazarında başarılı bir şekilde konumlanmak için ideal bir iş platformu olacak; katılan markalar, Red Star Macalline dahil olmak üzere tüm büyük üst düzey Çinli distribütörlerin yanı sıra küçük ve orta ölçekli perakendeciler, yükleniciler, tasarımcılar ve karar vericiler ile doğrudan ve etkili bir şekilde etkileşim kurma fırsatının tadını çıkarırken, ortaklar bulabilecek ve çevrimiçi ve çevrimdışı yeni iş kanalları geliştirebilecek.

CIFF Şangay, hem geleneksel hem de multimedya uluslararası dağıtım kanallarıyla güçlü ilişkiler kurarak uluslararası işbirliğine özel önem veriyor. Yabancı alıcılara ve profesyonellere Çin’e seyahatlerini, fuarda bulunmalarını ve katılımcılarla iş ilişkilerinin geliştirilmesini kolaylaştırmak için özel hizmetler sunmanın yanı sıra, büyük uluslararası medya ile ilişkileri aracılığıyla uluslararası tanıtıma da yatırım yaptı.

1.500’den fazla katılımcı, dört temalı sergi etkinliği ve Şangay Hongqiao’daki NECC – Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nde 370.000 metrekarelik bir sergi alanı…

52. CIFF Şanghay 2023, 5-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ve tüm mobilya tedarik zincirini tek bir çatı altında temsil edecek: Şangay Uluslararası Mobilya Makineleri ve Ağaç İşleme Makineleri Fuarı ile aynı tarihte olması sayesinde ev, dış mekan ve eğlence mobilyaları, mobilya aksesuarları ve tekstilleri ve ofis ve kamusal alan mobilyaları ile mobilya endüstrisi için makinelerinin hepsini bir arada görme imkanı olacak.

 

Sergi etkinliğini tamamen ticari mobilya ürünleri dağıtımı etkinliğiyle entegre ederek mobilya endüstrisinin gelişimine etkili bir katkı sağlamayı amaçlayan CIFF Shanghai, fuarın sunumlarını daha iyi organize etmek ve mobilya ve yeni yaşam tarzlarının ana temalarına gereken önemi vermek için 13 özel NECC pavyonu ve dört temalı sergi etkinliği ile sergi alanlarının düzenini yeniledi.

CIFF Ev Tekstili ve Aksesuarları Yaşam Tarzı Fuarı, ev mobilyalarındaki yeni trendleri keşfetmek ve yorumlamak için bir dizi markayı bir araya getirecek.

CIFF Shanghai Uluslararası Mobilya Makineleri ve Ağaç İşleme Makineleri Fuarı, mobilya imalat makineleri, çevresel olarak sürdürülebilir çözümler, güvenlik kontrol cihazları, paketleme makineleri, kesme makineleri, makine parçaları, manuel aletler ve daha pek çok alanda lider markaları ağırlayacak ve akıllı ev mobilyası üretimi için birinci sınıf bir seçim sunacak.

CIFF Ofis ve Kamusal Alanlar Sergisi, işyeri için en son fikirleri ve yenilikçi trendleri sergileyecek.

Dış mekan mobilyaları, dış mekan gölgeleme sistemleri, dış mekan çözümleri ve aksesuarları, bahçe dekorasyonu ve kamp ekipmanları gibi kategorilerin yer alacağı CIFF Kent Dış Mekan Mobilyaları Fuarı, dış mekanlarda ve dış mekan yaşamında yeni trendler belirleyecek. Bu nedenle, 52. CIFF Şanghay 2023’ün yeni tüketici ihtiyaçlarına yanıt bulması ve küresel olarak somut iş fırsatlarını yakalaması için büyük beklentiler var.

Comments are closed.