Cotton Box’tan romantik nevresimler

Cotton Box’tan romantik nevresimler

Cotton box’tan aşk dolu tasarımlar… Yenilikçi tasarımlarıyla ilham verici ev dekorasyonları yaratan Cotton Box, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı nevresim takımlarıyla romantik anlara tanıklık ediyor. Aşkın rengi olarak bilinen kırmızının ve kalp desenlerinin hakim olduğu tasarımlar, tutku dolu bir sabaha uyanmak isteyenlerin kalbine dokunuyor.

 

Sıradanlığa meydan okuyan tasarımlarıyla yatak odalarına yeni bir bakış katan Cotton Box, Lovebox nevresim takımıyla Sevgililer Günü’nün eşsiz ruhunu yataklara yansıtıyor. Gri ile kırmızının uyumunu ekose desenleriyle tamamlayan tasarım, hem duygulara hem de şıklığa vurgu yapıyor. Nina nevresim takımı kıpkırmızı kalplerin içinde yer alan puantiye desenleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kırmızının albenisini sadeliğin şıklığıyla buluşturan Elegant Kırmızı ise yatak odalarına enerji katıyor. Sevgililer Günü’nün romantik ve büyüleyici havasını yatak odalarına taşıyan tasarımlar, yılın en aşk dolu anlarını unutulmaz kılıyor.

Cotton Box ile Sağlık Dolu Uykular…

Doğal ham madde kullanımı ile tüketicilerin güvenini kazanan Cotton Box, kaliteli ve doğal içerikli tasarımlarıyla kullanıcılarının sağlığı koruyor. Tüm baskı ve boya aşamalarında Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren marka, hava geçirgenliği yüksek ve nefes alan pamuksu yüzeyi sayesinde vücut ısısını dengeliyor. Böylelikle uyku esnasında terlemenin önüne geçerek alerji oluşumunu engelleyen Cotton Box, her mevsim konforlu uyku sunuyor.

Comments are closed.