İşlevsel Banyo&Mutfak tasarımlarıyla 2017’nin yıldızı; Koçtaş

İşlevsel Banyo&Mutfak tasarımlarıyla 2017’nin yıldızı; Koçtaş

Hayallerinizi süsleyen tasarımlara imza atan Koçtaş, yeni Banyo&Mutfak koleksiyonu ile her eve ve zevke uygun çözümler sunuyor.

Koçtaş, evini güzelleştirmek isteyenlerin ilk durağı olmaya devam ediyor. Her bütçeye ve her metrekareye uygun banyo ve mutfak ürünleriyle, bol çeşit ve ailedeki herkes için farklı çözüm önerileriyle hayallerdeki banyo ve mutfakları gerçeğe dönüştürüyor.

Koçtaş’ın 2017 Banyo&Mutfak Kataloğu, farklı zevk ve bütçelere uygun banyo ve mutfaklar için yüzlerce çeşit alternatifi bir arada sunuyor. Katalogda; duşakabinler, çift lavabolu banyo dolapları, bataryalar, raflar, sürgülü kapaklar, banyo tekstili, özel ölçü mutfaklar, mutfak aksesuarları, beyaz eşya, ankastre setler gibi pek çok özel ürün yer alıyor.

Aile boyu banyolar Koçtaş’ta!

Her ölçüye uygun banyo çözümleri sunan Koçtaş, geniş ve kaliteli ürün seçenekleri ile sizlere tüm ihtiyacınızı karşılayacak yepyeni bir banyo tasarlama fırsatı veriyor. Yüzlerce çeşit yer ve duvar seramiğinden fonksiyonel duşakabinlere,  klozet setlerinden geniş saklama alanlarına,  bataryalardan set üstü aksesuarlara kadar banyo denilince akla gelen her şey Koçtaş mağazalarında sizleri bekliyor.

Koçtaş ile ilham veren mutfaklar…

Koçtaş mağazalarına gelmeden önce tek yapmanız gereken hayallerinizdeki mutfağı belirlemeniz. Koçtaş, ‘Özel Ölçü Mutfak’ hizmetiyle mutfağınızın ölçüsüne uygun çözümlerine, size özel dekorasyon önerileriyle birlikte sunuyor. Pek çok farklı doku, malzeme ve renkten oluşan kapaklar, onlarca tezgâh modeli ile ister küçük ister büyük tüm mutfaklar için pek çok seçenek  bu katalogda yer alıyor. Hemen teslim hazır mutfaklardan özel ölçü mutfaklara, mutfak aksesuarlarından tezgâhlara, küçük ev aletlerinden eviyelere kadar ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun ürünlerle, dilediğiniz mutfağı tasarlayabilirsiniz.

#koçtaş #banyo #mutfak #koleksiyon #2017 #duşakabin #banyotekstili #ankastresetler #raflar #lavabo #stil #tasarım

Comments are closed.