Royal 2023 Yılına Güçlü Bir Giriş Yapıyor

Posted by

Royal Halı yeni yıla Royal Deco, Woven Deco ve Atlas Runner markalarıyla giriyor

Royal Halı 2023 yılına sürprizlerle imzasını atacak. Royal, Pierre Cardin ve Atlas Halı ile oluşturduğu Royal Deco, Woven Deco ve Atlas Runner dekoratif koleksiyonlarını tanıtan marka, 2022 yılındaki gibi bu yılda adından söz ettirecek. 2022 yılında farklı mekanlara hitap eden marka, birbirinden farklı ve özel olarak üretilen koleksiyonlarıyla yurtiçinde ve yurtdışında büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Oldukça başarılı bir yıl geçiren grup, 2022 yılında da en çok tercih edilen halı markaları arasındaydı. Royal Halı, Deco markasının yeni koleksiyonu Loopy, geometrik desenler, gri beyazla soğuk tonlamalar ve ahşap renginin birlikteliğinden doğan yeni karma stilin anahtarını oluşturuyor. Koleksiyonda yer alan tasarımlar şimdiden ciddi siparişler almaya başladı. Yepyeni bir marka ile güçlenen bu koleksiyon, son dönemin modası olan doğallık ve toprak tonları harmanlayarak sektörde fark yaratacak gibi görülüyor.

Göz alıcı mavi tonlar 

Pierre Cardin, Woven Deco’nun Maxwell koleksiyonunda ise, terra ve mavi tonlarının zamansızlığı ile gri ve bejle tonları bir araya getirilmiş. Polyester ve şönil iplikle, pamuk atkı kullanılarak üretilen Maxwell bedene ve ruha iyi gelen tasarımlarıyla dikkat çekerken, evlerde konforu ve sıcaklığı bulmayı sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında Maxwell iyi hissetmek isteyenlerin ve yenilenen mekanların tamamlayıcısı olacak. Yolluk dünyasına yepyeni bir soluk getirmeye hedefleyen marka, bu grubu Atlas Halı markası adı altında Atlas Runner grubunda toplayacak.

Değişen ev yapılarının farklı ölçülerle harmanlanması ihtiyacının doğduğu bu yenidünyada, sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen marka da halı dünyası yepyeni bir bakış açısıyla ele alınıyor. Royal Halı A.Ş. 2023 Mart ayında yeni koleksiyonlarını özel bir lansmanla öncelikle bayilerinin beğenisine sunmayı planlıyor. Lansman için hazırlıklara şimdiden başlayan marka, 2022 yılını güçlü geçirmenin keyfi ve 2023 yılının heyecanı ile 500’e yakın satış noktası ve milyonlarca müşterisinin beklentileri karşılamaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Comments are closed.